anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usługi kurierskie smart

YACCON
#10 Popularyzator#

dzisiaj zamówiłem podjazd kuriera allegro dpd, alegro dhl, one kurier.

przyjechał tylko kurier dpd. reszta ma w......e !!!

allegro zmusza aby być smart muszę udostępnić ich kurierów.

co w takim przypadku?

nie powinni być obowiązkowi skoro nie wywiązują się z obowiązków.

... i termin odbioru 8-18:30... kto będzie cały dzień czekać aż kurier przyjedzie po paczkę?

skoro i tak nie przyjedzie.

usuńcie te dziadowskie firmy i dajcie sprzedającym aby sami mogli wybrać sposób wysyłki

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@YACCON bardzo mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Postaram się to wyjaśnić. Proszę podaj mi numer przykładowego zamówienia, do którego został zlecony podjazd bez jego realizacji.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

dhl 28126400597

one allegro A000XD4FJ5.

dotyczy konta MARGOokazje

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@YACCON dziękuję. Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z informacją.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Dotaniesz odpowiedź taką, jak ja: "Regulamin “Allegro Delivery”, § 15. REKLAMACJE, punkt 4 - nie gwarantujemy usługi zlecenia odbioru przez kuriera"...

oznacz moderatorów

MARGOokazje
#7 Wielbiciel#

To na co allegro bierze takie dziadostwo?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@YACCON - paczka nr A000XD4FJ5 to paczka Allegro One (DPD) i tutaj zabrał ją kurier DPD podczas podjazdu (widzimy tę interakcję w swoim systemie). Widzę także, że jedyna aktywna paczka z OK A000XKOV76 ma zlecenie podjazdu, które zostało wygenerowane dopiero dzisiaj o 18:41, a Twoją godziną graniczną jest godz.16:30. Kurier powinien pojawić się u Ciebie jutro 🙂

 

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Listy były wygenerowane wczoraj.

Dzisiaj mieli kurierzy podjechać.

Nie przyjechali do 16 więc sam zawiozłem do punktu nadań.

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Punk nadania jest 100m ode mnie. Kurier odebrał paczki z punktu a do mnie już nie podjechał. 

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Paczki zaniosłem do punktu. Nie będę czekał aż jaśnie państwo kurierzy przyjadą. Tylko żeby później nie było że nie wywiązuje się z terminu wysyłki

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Dlaczego jeden sposób wysyłki kurierem może być smart a już wysyłka paczkomatem nie może?

oznacz moderatorów

psylocke1981
#8 Zapaleniec#

Nie doczekasz się. U ns zdarzało się wielokrotnie, że kurier AO nie podjeżdżał. Ani do nas, ani do puntków odbioru, a Allegro spokojnie informowało nas, że...no właśnie -gwarantują, że przesyłka zostanie odebrana przez kuriera, jak kurier podjedzie, ale nie gwarantują podjazdu kuriera.

 

Także -zmusza się nas do korzystania z AO, wprowdza się w błąd Klientów (bo jest tam informacja, że dostawa jutro i już nieraz kłócił się klient, że zmówił przez AO coś w sobotni wieczór i miało być jutro :') a do tego nie odebierają paczek 

Pięknie

oznacz moderatorów