anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier INPOST notorycznie nie odbiera od nas paczek. Czy można to zgłosić na allegro?

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Inpost notorycznie od nas nie odbiera paczek, przez co mamy opóźnienia w wysyłce i niższa ocenę. Z inpostem nie idzie się dogadać, czy allegro może coś zrobić w tej sprawie, gdzie to można zgłosić?  Pozdrawiam, Magda

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PORAMKI jak nadajesz WzA czy MP ?

oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

a co to znaczy?

oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Menadżer Paczek 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PORAMKI musisz pisać do Inpost , a najlepiej dogadaj się z kurierem  ,stawianie problemu na ostrzu nie doprowadzi do niczego dobrego .

oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Ale właśnie próbowałam wszystkiego , kurier czuje się bezkarny i nie odbiera paczek po 12 bo mu to nie pasuje/ Allegro wymusza korzystanie z inpostu więc chce to zgłosić do allegro aby mi nie obniżało oceny 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@PORAMKI Allegro nie wymusza korzystania z InPostu, wręcz przeciwnie, wymyśliło jego żałosną karykaturę pod nazwą Allegro One

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PORAMKI to nadawaj paczki do 12 w czym masz problem, żadna firma nie przyjedzie kiedy Ty chcesz 😄

Zdecyduj się nie odbiera czy nie chce odebrać kiedy Tobie pasuje ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

jak nie umiesz pomóc to może lepiej nie zabieraj głosu? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PORAMKI to Ty się zdecyduj co chcesz ?

Inpost notorycznie od nas nie odbiera paczek

nie odbiera paczek po 12 bo mu to nie pasuje

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

To nie jest miejsce na takie odpowiedzi, chyba pomyliłeś fora 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PORAMKI złóż reklamację allegro jak nadajesz paczki Allegro Inpost 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 ale Ty wiesz co zrobić w takiej sytuacji ?😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja nie mam problemów z kurierami InPost, najlepsza firma w Polce !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 miałem 1 raz dawno temu , był nowy kurier , puściłem zlecenie jak zwykle o 12 i parę minut po tym dzwoni ,że nie przyjedzie , przyjedziesz , przyjedziesz sobie myślę może nie do mnie , ale tuż .tuż . Graniczna 16 , automat po nosem  , 15:45 mdrogeria ładuje paczki do paczkomatu , przyjechał przed 17 , zadzwoniłem z pytanie czy woli podjeżdżać do mnie 14-18 czy woli pod paczkomat po 16 ?.....wybrał to pierwsze  ,a od dłuuugiego czasu wzystko jest idealnie , czasem jak się Chłopak nie wyrobi to zadzwoni żebym zaczekał 15 minut... nie ma problemu 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry,

W zaistniałej sytuacji należy skontaktować się na adres bok@inpost.pl podając numery przesyłek i numery zleceń na podjazd kuriera, każda taka sytuacja jest dokładnie weryfikowana.

oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Informacja Inpost poinformowała mnie że jeszcze dziś ktoś się skontaktuje ze mną w oddziału w sprawie odbioru paczek. jestem w 9 miesiącu ciążu, bardzo słabo czuję się i nadal czekam na kontakt lub kontakt. Nr zlecenia odbioru 1012990497

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

składaj codziennie nową reklamację na brak podjazdu

numeruj je sobie i datuj

 

oznacz moderatorów

kowalt300
#8 Zapaleniec#

Wszędzie tak się zdarza. u mnie z dpd jest taki problem. Zamawiam podjazd i nic, dzwonie na infolinie i dowiaduje się, że kurier zaznaczył, że paczka była nie spakowana- stary trik kurierów. Trzeba pamiętać żeby odnowić podjazd bo ten z dnia poprzedniego jest nie aktywny i nikt nie podjedzie.

oznacz moderatorów