anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WER Warszawa Poczta terminal przeładunkowy ogromne opóźnienia/zagubienia przesyłek

kos83mos
#8 Zapaleniec#

Witajcie,
od ok 1,5 tygodnia klienci piszą do mnie z pytaniami gdzie jest ich przesyłka?
Po weryfikacji i złożeniu już kilku reklamacji (na razie bez odpowiedzi) ustaliłem, że  duża część
moich przesyłek jest "przetrzymywana" na terminalu WER Warszawa Łączyny nawet już po kilkanaście dni.
Czy macie podobny problem, jak można wpłynąć na przyśpieszenie/odnalezienie przesyłki ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Ziolko39
#21 Demiurg#

Możesz tylko złożyć skargę skargi@centrala.poczta-polska.pl lub usługi.pocztowe@poczta-polska.pl Dzwonić nie masz po co, bo nie odbierają. Nie wiem, ale do mnie przychodza paczki z WER Warszawa błyskawicznie. Nawet czasem jestem zdziwiony > wczoraj wysłana > dziś jest.

Raz mi się zdarzyła sytuacja, że paczka nie dotarła, ale potem sie okazało, że nadawca zrobił błąd w kodzie i ulicy > stąd wiem

oznacz moderatorów

kos83mos
#8 Zapaleniec#

Też nie miałem większych problemów przez prawie 1,5 rok czasu ale ostatni okres czasu ciężko na to patrzeć. Poskładałem reklamację i zgłosiłem sprawę swojemu "opiekunowi"

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kos83mos No  i na mnie trafiło... przesyłka od kilku dni nie zmienia statusu - jest w terminalu..... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Niestety nas też.

oznacz moderatorów

lyro
#9 Pomysłodawca#

Miła Pani na poczcie powiedziała nam, że od maja jest spory wzrost przesyłek nadawanych przez allegro. Zapewne chodzi o dopłatę do podjazdu DPD.
Podobno WER Warszawa oraz WER Lisi Ogon leżą. Ten drugi już zaczyna wychodzić z zaległości...
U mnie paczka jest w terminalu przeładunkowym od 17.05 i cisza ...

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

Nasza przesyłka do Warszawy także od 11-tego w terminalu. Reklamacje na opóxnienie już pisalismy póki co cisza. Przesyłka dalej w terminalu. odpowiedzi na reklamcje brak

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@lyro do tego dochodzi jeszcze udostępnienie darmowej wysyłki Pocztą u konkurencji i taki mamy efekt. Poczta podpisuje nowe umowy na usługi kurierskie a nie jest w stanie ich obsłużyć...

oznacz moderatorów

lyro
#9 Pomysłodawca#

Przesyłki z S.... dochodzą na drugi dzień, allegrowe mają opóźnienia. Czyżby poczta ustaliła priorytet dla konkurencji?

Komuś już się ruszyły przesyłki? Moje od 17.05 ciągle w terminalu przeładunkowym. Na e-maila nie odpisują. Infolinia zapchana " jesteś 50 w kolejce" 🙂

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

Moja od 11-05 dopiero po napisanej reklamacji wczoraj zmieniła status. Może dziś bedzie doręczona. Piszcie reklamacje na opóźnienie przesylek. Byc moze jeśli reklamacji bedzzie dużo to coś przeorganizują.

oznacz moderatorów

Client:41815196
#1 Nowicjusz#

Ja wysłałam przez Pocztę Polską i też tkwi na tym terminalu... A gdy wreszcie udało mi się dodzwonić, to mnie po prostu zbyła Pani z telefonicznej obsługi klienta. Co za bajzel 

oznacz moderatorów