anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, czy zmiana gabarytu z A na B w inposcie jest inaczej liczone?

mk-profitapes
#7 Wielbiciel#

Witam, czy zmiana gabarytu z A na B w inposcie jest inaczej liczone?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mk-profitapes Cześć. 🙂 Czy masz na myśli opłatę za weryfikację wagi i wymiarów przesyłki? Jeśli tak, to jest to usługa dodatkowa i jej koszt wynosi 13,69 zł. 

Wszystkie informacje o opłatach dodatkowych znajdziesz w załączniku numer 4 do Regulaminu Allegro: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mk-profitapes
#7 Wielbiciel#

Nie nie 🙂 Mam klienta który zamówił produkty u mnie na smarta. Do tej pory pakowałem ten towar do gabarytu A i musiałem sie natrudzić żeby to wszytsko sie zmieściło w tych wymiarach , stad moje pytanie czy dopłace coś za to jak zapakuje tą wysyłkę do gabarytu B ? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mk-profitapes nie dopłacisz jeśli ustawisz właściwy gabaryt podczas generowania etykiety

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mk-profitapes Jeśli nadajesz paczki przez Wysyłam z Allegro, to sekcji Przesyłka będziesz mieć do wyboru trzy różne gabaryty: A, B i C. Wybór gabarytu nie wpływa na dopłaty — chyba że wybierzesz gabaryt A, a paczka będzie miała wymiary gabarytu B lub C (wtedy zostanie naliczona opłata dodatkowa) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mk-profitapes
#7 Wielbiciel#

Super 🙂 Tak, wysyłam poprzez Menager Paczkomaty i tam przy wydruku lisu przewozowego wybieram gabaryt. Czyli lepiej wygrać większy gabaryt niż mniejszy bo są wtedy kary ? tak ? dobrze zrozumiałem ?:))

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mk-profitapes Gabaryt wybierz zgodnie z wymiarami paczki. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mk-profitapes
#7 Wielbiciel#

Ok 🙂 Dziękuje

oznacz moderatorów