anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Zmiany od 4 stycznia - dopłata za paczkomaty w smarcie

#9 Pomysłodawca#

Jako przedsiębiorca nie mogę oszukiwać moich klientów i doliczać im części kosztów wysyłki skoro mają już zagwarantowaną Bezpłatną wysyłkę w pakiecie smart. Mam pytanie, w którym miejscu w ofercie mogę poinformować kupującego o tym że pokrywa część kosztów wysyłki 0,99zł(dopłata do smart) w cenie przedmiotu pomimo że już za przesyłkę opłacił kupując pakiet smarta.

@nat_notuprzejmie proszę o odpowiedź.

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@gartdeco1 Treść opisu powinna dotyczyć wyłącznie oferowanego przedmiotu. Nie możesz zamieszczać w niej informacji dotyczących składowych ceny tego towaru.

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

@nat_not  dziękuję za odpowiedż.

Klienci allegro od 20 stycznia będą mieli najwyższe ceny produktów mojej firmy w całej europie, niemiec czy francuz kupi sobie taniej i też ma darmową wysyłkę na innych platformach.

Świata poza allegro nie widzicie, ale skoro was stać to proszę bardzo.

Odpowiedz
Ładowanie...

#20 Guru#

Odpowiedz
Ładowanie...

#16 Inspirator#

@mdrogeria gwarantuje że jak to napiszesz w regulaminie to będziesz miał ostrzeżenie lub zawieszenie konta

tak samo za zapiski że cena zawiera koszta opakowania i prowizje allegro

Odpowiedz
Ładowanie...

#16 Inspirator#

czy ty możesz @nat_not   dobrze spać w nocy po takich wpisach?

Treść opisu powinna dotyczyć wyłącznie oferowanego przedmiotu. Nie możesz zamieszczać w niej informacji dotyczących składowych ceny tego towaru.

To może napiszesz tutaj oficjalne stanowisko serwisu gdzie umieścić tą informację?

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

@RED wynika z tego że nigdzie, to ty masz być brany za pazerną świnie, a nie serwis allegro , taka sytuacja klient znalazł mój produkt w e- sklepie gdzie ceny są niższe , zadzwonił że znalazł na allegro ale tam jest drożej i żeby mu to wystawić w cenie sklepowej bo ma smarta... Klient nie zdawał sobie sprawy z tego że allegro ma takie prowizje. 

Odpowiedz
Ładowanie...

#17 Koryfeusz#

Klienci z czasem przejrzą na oczy i sami przestaną  robić tu zakupy ,co z tego że wygodniej ale drożej .

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

W takim razie należy podnieść ceny przesyłek w tej formie ale NIE ZRZUCAĆ KOLEJNE KOSZTY NA SPRZEDAJĄCYCH !   Handluję art sportowymi ,6/12 miesięcy nie mogę normalnie żyć bo wszystkie obiekty sportowe i szkoły są zamknięte a wy chcecie mi nałożyć kolejne opłaty ? Może należy rozważyć opłatę dla kupujących , a może wprowadzić opłatę za zwroty ?  Ciągle podnosicie prowizje i jeszcze teraz to ?!!

Odpowiedz
Ładowanie...