anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Zmiany od 4 stycznia - dopłata za paczkomaty w smarcie

gartdeco1
#10 Popularyzator#

Jako przedsiębiorca nie mogę oszukiwać moich klientów i doliczać im części kosztów wysyłki skoro mają już zagwarantowaną Bezpłatną wysyłkę w pakiecie smart. Mam pytanie, w którym miejscu w ofercie mogę poinformować kupującego o tym że pokrywa część kosztów wysyłki 0,99zł(dopłata do smart) w cenie przedmiotu pomimo że już za przesyłkę opłacił kupując pakiet smarta.

@nat_notuprzejmie proszę o odpowiedź.

Odpowiedz
Ładowanie...

nat_not
Moderator
Moderator

@gartdeco1 Treść opisu powinna dotyczyć wyłącznie oferowanego przedmiotu. Nie możesz zamieszczać w niej informacji dotyczących składowych ceny tego towaru.

Natalia
   Moderator

gartdeco1
#10 Popularyzator#

@nat_not  dziękuję za odpowiedż.

Klienci allegro od 20 stycznia będą mieli najwyższe ceny produktów mojej firmy w całej europie, niemiec czy francuz kupi sobie taniej i też ma darmową wysyłkę na innych platformach.

Świata poza allegro nie widzicie, ale skoro was stać to proszę bardzo.

Odpowiedz
Ładowanie...

mdrogeria
#21 Demiurg#

Odpowiedz
Ładowanie...

RED
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria gwarantuje że jak to napiszesz w regulaminie to będziesz miał ostrzeżenie lub zawieszenie konta

tak samo za zapiski że cena zawiera koszta opakowania i prowizje allegro

Odpowiedz
Ładowanie...

RED
#17 Koryfeusz#

czy ty możesz @nat_not   dobrze spać w nocy po takich wpisach?

Treść opisu powinna dotyczyć wyłącznie oferowanego przedmiotu. Nie możesz zamieszczać w niej informacji dotyczących składowych ceny tego towaru.

To może napiszesz tutaj oficjalne stanowisko serwisu gdzie umieścić tą informację?

Odpowiedz
Ładowanie...

orbitkownia_pl
#9 Pomysłodawca#

@RED wynika z tego że nigdzie, to ty masz być brany za pazerną świnie, a nie serwis allegro , taka sytuacja klient znalazł mój produkt w e- sklepie gdzie ceny są niższe , zadzwonił że znalazł na allegro ale tam jest drożej i żeby mu to wystawić w cenie sklepowej bo ma smarta... Klient nie zdawał sobie sprawy z tego że allegro ma takie prowizje. 

Odpowiedz
Ładowanie...

mwmonety
#20 Guru#

Klienci z czasem przejrzą na oczy i sami przestaną  robić tu zakupy ,co z tego że wygodniej ale drożej .

Odpowiedz
Ładowanie...

RONCO_PL
#8 Zapaleniec#

Szkoda, że przy cenie zakupu nie ma informacji ile kupujący płaci characzu.

W kategorii gdzie jest 16% prowizji, jak damy ją do strefy zrobi się +9,6% a po dodatkowym wyróżnieniu kolejne 9,6% + wasze dodatkowe opłaty za smart (który rzekomo miał być abonamentem dla kupujących) i inne dziwne sprawy, robi się ponad 35% prowizji. Sory allegro, ale wasza pazerność nie zna granic. RP za wyroby medyczne pobiera obniżony VAT 8%, a wy doicie tą kategorię ile wlezie. Minister zdrowia pewnie niezadowolony, że kupujący muszą tyle przepłacać za produkty, które z założenia mają być tanie dla narodu bo chronią zdrowie.

Odpowiedz
Ładowanie...

RONCO_PL
#8 Zapaleniec#

*Haracz

Odpowiedz
Ładowanie...

jagisport
#8 Zapaleniec#

W takim razie należy podnieść ceny przesyłek w tej formie ale NIE ZRZUCAĆ KOLEJNE KOSZTY NA SPRZEDAJĄCYCH !   Handluję art sportowymi ,6/12 miesięcy nie mogę normalnie żyć bo wszystkie obiekty sportowe i szkoły są zamknięte a wy chcecie mi nałożyć kolejne opłaty ? Może należy rozważyć opłatę dla kupujących , a może wprowadzić opłatę za zwroty ?  Ciągle podnosicie prowizje i jeszcze teraz to ?!!

Odpowiedz
Ładowanie...

RONCO_PL
#8 Zapaleniec#

Tragednia. Mydlicie oczy sprzedającym  programem szybkich dostaw, który jest celowo wadliwy i nie możliwy do spełnienia przed sprzedawców. 

Przykład: Mamy ustawiony czas wysyłki np. na godzinę 15. Zamówienia, które wpłynęły przed tą godzina i zostały wysłane tego samego dnia są rabatowane. Natomiast zamówienia które wpłyną po ustawionej godzinie, pomimo że zostaną wysłane również tego samego dnia już nie są...

Przyłkad: Zamówienie złożone o godzinie 8:00 i opłacone zostało przez nas wysłane o 16:00 - jest rabat 

Zamówienie złożone i opłacone o  godzinie 15:01 zostało wysłane o godzinie 16:00. Rabat 0.99zł / 1.99zł już nie policzony.

Rozumiem, że to celowe bo przecież publikujecie, że 40% zamówień ogółem na allegro wpływa po godzinie 15. Przewoźnicy nie pracuja 24.   Gratulacje,o ja się spytam. Czy to jest program szybkich dostaw? Dlaczego zamówienie wysłane po 8 godzinach jest rabatowane. A zamówienie wysłane po niecałej godzinie już nie? 

Dlaczego tworzycie program niemożliwy do spełnienia przez sprzedawców? 

Ja chętnie ustawię czas wysyłki na godzinę 23.30 tylko proszę mi kuriera Inpost / DPD i pocztexa na tą godzinę zamówić. Również w sobotę i niedzielę. 

Gratulacje allegro. Kolejny characz, który trzeba przerzucić na kupujący. Pytanie tylko kiedy przestaną kupować bo już za drogo.

Odpowiedz
Ładowanie...

pablopaz
#2 Obserwator#

Powiedzieć, że jesteście draniami, to nic nie powiedzieć. "Podzielimy się kosztami..." A pytaliście mnie o zdanie w tej kwestii? Kasujecie prowizję i to jest ok. Potem kasujecie prowizję od kosztów dostawy. A teraz kasujecie jeszcze raz prowizję za paczkomat smart, czyli drugi raz od kosztów dostawy. Qwa, wy kończyliście Wyższą Szkołę Marksizmu Leninizmu!!!???

Odpowiedz
Ładowanie...