anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części kwoty za allegro smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
duchashopp
#9 Pomysłodawca#

Hej!

Mam pytanie dotyczące zwrotu "dopłaty allegro" za wysyłki smart dla sprzedawcy. Kiedy następuje taki zwrot i w jaki sposób? Wiem, że sprzedawca musi pokryć 0,99 - 3,99 za przesyłki a co z resztą kwoty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@duchashopp nie ma żadnego zwrotu, klient płaci 0 zł Ty nadajesz za 0 zł płacisz tylko 0,99 - 1,99 zł dopłaty do paczkomatu, 3,99 zł jest za kuriera 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-nadac-przesylke-allegro-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
duchashopp
#9 Pomysłodawca#

Najpierw wpłaciłam na swoje konto Inpost 8,99 (zrobiłam tj. przedpłatę za paczkę) Następnie W managerze paczek InPost kliknęłam: Allegro -> Wyślij przesyłki Import z Allegro , tam nadałam przesyłkę i kliknęłam "opłać", wszystko okej, etykieta wygenerowana a kwota 8,99 nie została pobrana z mojego konta InPost. Teraz moje pytanie brzmi, jak mogę wypłacić(?) te pieniądze. Może zrobiłam coś źle nadając paczkę w taki sposób i teraz nie odzyskam pieniędzy za wysłaną już paczkę..

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@duchashopp dobrze zrobiłaś, wysyłkę masz za 0 zł ale żeby nadać musisz mieć przedpłatę w menadżerze wiec se ją tam zostaw na następne nadania 🙂 a jak będzie zamówienie bez smarta to zapłacisz 8,99 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
duchashopp
#9 Pomysłodawca#

@kostas11  A do każdej paczki muszę robić przedpłatę? Czy to 8,99 mogą sobie mieć i mieć

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@duchashopp może tam być a nawet musi żeby nadawać paczki w smarcie, ale jak będzie bez smarta zakup to Ci pobierze i musisz ponownie zasilić menadżer 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów