anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwroty po wyłudzeniu darmowej dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Mam już tego powoli dosyć. Niedługo będę musiał ogarnąć etat na zwroty i to nie przez reklamacje, ale zwroty dla wyłudzenia darmowej wysyłki w ramach Allegro Smart. No ile można się w tym ....ie babrać. Czy szanowne Allegro może wprowadzić jakiś system punktacji ilości zwrotów danego użytkownika? Mam takie zamówienia, kiedy jesteśmy w 99% pewni, że wynikają one tylko i wyłącznie z uzyskania darmowej dostawi i będziemy procesować zwrot, a jak wiadomo klienci czasami tak niechlujnie pakują zwroty, że głowa mała.

Przykładowo klient zamawia klucz kryptograficzny i część do zderzaka auta. Takie zamówienia w 99,99% przypadków kończą się zwrotem bez podania przyczyny. Do jasnego kurczaka pana.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
AlePiesio
#13 Ambasador#

A ile dodajesz monet  do każdej sztuki? U mnie nawet zwroty z monetami się zdarzają.

oznacz moderatorów
siesio
#10 Popularyzator#

Pamiętaj, że allegro musi wprowadzić zmiany zgodne z prawem inaczej UOKiK walnie im karę.

oznacz moderatorów
Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

wyskoczyłeś jak filip z konopii, siesio, wszyscy my o tym tutaj wiemy, o prawie i UOKIKu, ale do jasnej ciasnej grochowej dla nas Sprzedawców to ogromny problem wyłudzeń darmowych dostaw, już inaczej tego niż wyłudzenia nie nazwę,

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek jest tym zdziwiony, ale tez ma w nosie sprzedawców...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

Czy nie prościej zrobić SMARTA jednostronnego

Darmowa dostawa a zwrot płatny

oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

Jesteśmy użytkownikami tego serwisu dokładnie ponad 23 lata. Przez pierwszy dość długi czas i do czasu wprowadzenia smarta na "czarnej liście mieliśmy około 15 użytkowników.

Na dzień dzisiejszy to już 11 stron cwaniaków 

oznacz moderatorów
PIKeRn
#10 Popularyzator#

Najprościej zrobić darmową dostawę bez limitu i tyle. Nigdy nie rozumiałem porównywania Smarta do konkurencyjnego Pr**e, bo ten drugi gwarantuje darmową dostawę właśnie w przedziale od zera do 40 złotych - powyżej każdy ma gratis.

Tutaj prędzej czy później będzie tak samo, bo koszty tych zwrotów podejrzewam i tak już są wyższe, niż koszty oferowania po prostu darmowej dostawy od 0zł. 

oznacz moderatorów