anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący dokonał zakupu przez "kup teraz", przelał pieniądze, ale chce się wycofać

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fotopajac
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Wystawiłem komputer na Allegro Lokalnie. Komputer został zakupiony przez opcję "Kup teraz", pieniądze zostały przelane (payu), ale kupujący chce się wycofać. Jak zwrócić pieniądze przez system allegro i czy jest możliwość odzyskania prowizji? 

Będę wdzięczny za pomoc.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
konto zamknięte
Nie dotyczy

@wikos, ja siem domyśloł 😛 Wierz mi, co innego przyzwoitość i uczciwe podejście, a co innego frajerstwo i oddawanie kasy (kiedy nie musisz, bez powodu) 😄 No chyba, że ktoś lubi jak mu wystawiony towar wraca zamiast znikać 😄 to po co wystawiać w takim razie 😮

Panie Taksówkarz, a może by pan mnie spowrotem do domku zawiózł, przy okazji te pieniążki to ja sobie zabiorę jednak, mi się bardziej przydadzą, a Pan zarobi na kimś innym, okej? Tak będzie fajnie? 😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przez Allegro pieniędzy nie zwrócisz, musisz je wypłacić na swoje konto i zwrócić kupującemu na jego rachunek bankowy. O zwrot opłat zwróć się przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

Początkowo dostaniesz odmowę zwrotu opłat, ale odwołuj się, te opłaty czasem są zwracane.

oznacz moderatorów
Fotopajac
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Tak zrobię 🙂

oznacz moderatorów