anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalne sprzedałem przedmiot w licytacji kupujący nie pocztowa się do zapłaty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mugon
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiłem aukcje na Allegro lokalne( licytacja )kupujący wylicytował przedmiot, wysłał mi wiadomość odbiór osobisty i na tym się zakończyło. Proszę o pomoc w tej sprawie kontakt z kupującym zerowy nie wpłacił pieniędzy za przedmiot i co teraz ? Mam czekać 7 dni i jak nie wpłaci to co dalej dostanie jakieś upomnienie negatyw jak to wyglada ? bo ja jako sprzedający straciłem 7 dni bo na tyle wystawiona była licytacja to teraz mam jeszcze czekać kolejne 7 dni czyli 14 dni stracone na czekanie i co z takimi licytującymi co licytują dla zabawy ? Są jakieś z tego konsekwencje czy możemy sobie tak bezkarnie licytować dla  zabawy. Proszę o odpowiedz.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma 5dni na opłacenie i jak w tym czasie nie opłaci - nie ma zakupu, oferta się wznowi, a prowizja? przy pobraniu i odbiorze osobistym i przy braku dowodu na brak transakcji, trudna do odzyskania, nie udostępniaj ich. Możesz pisać o zwrot: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Mugon Skasuj opcję odbioru osobistego > unikniesz takich "chabrów" > a jak nie zapłaci to Allegro nie pobierze prowizji > na wznowienie aukcji musisz czekać.

oznacz moderatorów
zeusik6
#8 Zapaleniec#

czyli allegro dalej nic z tym nie robi z zartownisiami 😄 beka z portalu

oznacz moderatorów