anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - dostawa za 0 zł, a Allegro doliczyło opłatę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Magda88_88
#7 Wielbiciel#

Witam, 

W listopadzie sprzedałam przedmiot, korzystając z promocji "dostawa za 0 zł". Ofertę wystawiłam przez aplikację Allegro Lokalnie, natomiast koszt dostawy do paczkomatu określiłam na 8,99 zł - czyli spełniłam wymogi regulaminu promocji. Kupująca zapłaciła tylko za przedmiot, natomiast dostawę powinno w moim mniemaniu uregulować Allegro. I faktycznie, w zakładce "środki i historia operacji" widnieje wpłata kupującego (50 zł) oraz korekta PayU na kwotę 8,99 zł. Całość (58,99) zdążyłam już wypłacić na rachunek bankowy. I teraz do sedna - wchodzę na rozliczenia z Allegro i tam stoi, że muszę zapłacić zaległy koszt wysyłki do paczkomatu (8,99 zł)! Wynika z tego, że kupująca załapała się na darmową dostawę, ale wysyłkę ostatecznie pokrywa sprzedający, czyli ja. To gdzie ta promocja?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Krisek61
#8 Zapaleniec#

Bardzo ciekawe hah😀😉 az sam sie zastanawiam i czekam na odpowiedź kogos kto ma doświadczenie z tym

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zobaczymy co odpowiedzą ale ta promocja się już skończyła, limit wyczerpany.😁@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Magda88_88 wypłaciłaś 58,99 czyli 50 za przedmiot i 8,99 za przesyłke. Allegro chce od Ciebie 8,99 - to by się zgadzało, bo nalezało Ci się tylko 50. Chyba że coś źle napisałaś.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Magda88_88 

Allegro zapłaciło Ci 8,99 zł za kupującą a Ty nadałaś paczkę za 0 zł. Teraz zapłacisz Allegro 8,99 zł i wszystko się zgadza. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash   O dokładnie, o tym samym napisałam 😂  @Magda88_88   sprzedała przedmiot za 50 zł i dokładnie tyle jej zostanie po opłaceniu rachunku Allegro

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Magda88_88
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, teraz to widzę - dziękuję Wam za wyjaśnienie! Zamotałam się z tym systemem rozliczania :))) 

oznacz moderatorów