anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie nie widac przedmiotów użytkownika

MAMY ROZWIĄZANIE!
piterson06
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piterson06 O jakiego użytkownika chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

O każdego 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piterson06 Prześlij mi proszę zrzut swojego ekranu i napisz gdzie dokładnie tego nie widać (a powinno być widać według Ciebie). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230510_125121_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230510_125212_Allegro Lokalnie.jpg

 tu bo zawsze widać jak ktoś miał więcej przedmiotów  wszystkie,,nie tyło ją nie widzę bo też do mnie ktoś napisał jak widać to samo

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piterson06 czy ten zrzut pochodzi z wersji mobilnej strony czy aplikacji? Jeśli to aplikacja, podaj mi proszę jej dokładną wersję. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

W aplikacji jest tak samo specjalnie  zainstaliwalem teraz 

oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230510_145816_Allegro Lokalnie.jpg

 tu widac 

oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230510_153012_Allegro Lokalnie.jpg

 wersja aplikacji 

oznacz moderatorów
Kurisutina
#9 Pomysłodawca#

Masakra, przedluzcie aukcje o dobe, bo nie widac co sie sprzedaje !!!!

oznacz moderatorów
Kurisutina
#9 Pomysłodawca#

Masakra, przedluzcie aukcje o dobe, bo nie widac co sie sprzedaje !!!!  Pokoncza sie za jakies smieszne kwoty !!!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kurisutina W tym wątku @piterson06 zgłaszał, że nie można ze strony konkretnej oferty z Lokalnie przejść do innych ofert sprzedającego. Same oferty są widoczne w Serwisie. Czy zgłaszasz ten sam czy inny problem?

 

 

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kurisutina
#9 Pomysłodawca#

Ten sam, ludzie obserwuja aukcje i pisza, ze nie mozna wejsc w pozostale przedmioty, sprzedadza sie za jakies ochlapy !!! I nie mozna usunac ofert, bo to tez uniemozliwiliscie, za 2 godziny aukcje sie koncza i bedzie tragedia p.s. ludzie wchodza na 1 moja aukcje i nie widza pozostalych wiec wnioakuja, ze nie nie wystawiam. mam stala klientele wiec co z tego, ze przedmioty widac w serwisie, jak oni ich nie widza u mnie . P.s. 2 problem na pc i tel., na apce, na opera, chrome, brave...p.s. 3 za kilkanascie minut koncza sie aukcje i sprzedadza sie za ochlapy, a ofert nie mozna usunac 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kurisutina Nie widzisz opcji zakończenia oferty? Sprawdź czy problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz.

Wymień wszystkie problemy, które chcesz zgłosić. Jeśli to możliwe, prześlij również zrzuty ekranu, które je zobrazują. Kiedy otrzymam zrzuty, będę mogła skonsultować Twoje zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
piterson06
#8 Zapaleniec#

Po prostu nie ma opcji inne przedmioty sprzedajacego

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not wcześniej były inne oferty sprzedającego i znikły, gdzieś w tym miejscu 🙂 a dokładnie nazywało się to Inne ogłoszenia sprzedającego

111weww.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kurisutina
#9 Pomysłodawca#

Cyrk na sali, pol dnia nic nie potraficie zrobic, za moment koniec aukcji, wygraja ludzie co zlozyli smieszne oferty, znow przez wasza nieudolnosc strace kase

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kurisutina @piterson06 @kostas11 

Przekazałam tę sprawę do naszego zespołu technicznego. Muszę Was prosić o cierpliwość. Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kurisutina
#9 Pomysłodawca#

No i aukcje sie koncza, wasza nieudolnosc przeraza, nic nie zrobiliscie, zeby to dzialalo , porazka, i tyle mozemy, sie tu wyzalic, a moloch dalej bedzie funkcjonowal jak teraz 😞 kilka godzin po zgloszeniu problemu wy to przekazujecie dalej, gdzie kolejni "wysokiej klasy specjalisci " beda to naprawiac, tyle ze aukcje sie zakonczyly na jakis slabych kwotach , porazka

oznacz moderatorów