anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie paczkomat

Client:79663527
#9 Pomysłodawca#

Witam, wystawiłem przedmiot na allegro lokalnie i został on zakupiony z dostawą przez paczkomat, nie mogę znaleźć nic w  managerze inpost stąd moje pytanie- czy paczkę musze nadać ręcznie? W jaki sposób jest ona wtedy łączona jako transakcja na allegro ja-kupujacy? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79663527 Paczkomaty są już dostępne na Lokalnie w nadawaniu systemowym, ale dla ofert wystawionych po 4 grudnia. Jeśli wystawiłeś wcześniej, nadaj tradycyjnie, ręcznie.

oznacz moderatorów

Client:79663527
#9 Pomysłodawca#

Jest możliwość zgadać się z Tobą priv? Mam trochę pytań i czuje się jak dziecko we mgle

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Z ciekawości - gdzie ktoś z moderacji potwierdził, że dotyczy to tylko ofert wystawionych po wprowadzeniu tej możliwości?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79663527
#9 Pomysłodawca#

W zakładce zamówienia nie mam żadnej historii, po połączeniu allegro z inpostem to samo - nic nie wyszukuje. Przedmiot wystawiłem wczoraj wiec chyba systemowo powinienem coś znaleźć:/

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79663527 Z zapowiedzi allegro wynika, że powinno wyglądać to tak:

"Przesyłkę do Paczkomatu InPost nadasz znacznie łatwiej – wszystko zrobisz na swoim koncie Allegro Lokalnie bez przechodzenia na stronę InPost! Wystarczy, że podczas wystawiania przedmiotu na Allegro Lokalnie:

  • dodasz do opcji dostawy metodę Allegro Paczkomaty InPost
  • określisz cenę, którą kupujący zapłaci za przesyłkę – maksymalnie 8,99 zł brutto.

Gdy Twój klient wybierze tę metodę dostawy, w zakładce Zamówienia od kupujących wygenerujesz etykietę nadawczą, którą następnie nakleisz na paczkę. Wyślesz ją z dowolnego Paczkomatu InPost.

Opłatę za przesyłkę doliczymy do Twoich rozliczeń na koncie Allegro."
https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-4-grudnia-2YAn6A80Lux#allegro-lokalnie-prz...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79663527
#9 Pomysłodawca#

Chciałbym wam to pokazać, ale w zakładce Zamówienia od kupujących za chiny ludowe nie ma odnośnika do generowania etykiety - widzę aukcje, wszystkie informacje kupującego ale żadnego odnośnika 

oznacz moderatorów