anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalnie vs allegro

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

Witam
czy aukcje wystawiane na allegro lokalnie będą widoczne na allegro ?

Jeżeli tak to dlaczego są różne prowizje na tym samych przedmiotach - np ksiazki na allegro 15% na allegro lokalnie 10%. Proszę o inną odpowiedz admina niż że na allegro jest prowizja a na allegro lokalnie " opłata za tanzkację "

Nie rozumiem polityki allegro - dlaczego osoby prywatne które sprzedają , nie mają firmy , nie płacą podatków itp magą taniej sprzedawać.

Jak można konkurować z osobą prywatną skoro nawet prowizja jest 50% tańsza niż dla firmy.

Kolejna rzecz że  na allegro lokalnie nie będzie opłaty od wysyłki - to jak możemy konkurować z osobami nie mającymi firmy

A

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

do - dlaczego nie potwierdzasz że o od czerwca nie wiesz czy nie możesz powiedzieć jak będzie ze sprzedawcami na allegro bez faktury a koleżka z czatu mówi otwarcie że będą widocznie na 2 platformach prowizję  - tj allegro bez faktury oraz Alle- drogo - będzie oraz będą płacić mniejszą -

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

dalej nie działa wstawianie zdjęcia

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

nie dość że będą mieli niższą prowizję 7,9% w mojej kategorii gdzie ja mam 8% to jeszcze nie mają minimalnej prowizji 2zł, nie płaca podatków, zusu

kolejny raz allegro wbija kosę w plecy firmom i głaszcze po główce szarą strefę

weź konkuruj z szara strefą wystawiającą po 1zł podczas gdy u mnie minimalna prowizja 2zł + podatki i zus i prowizja od wysyłki

jak allegro zamierza nadal niszczyć firmy szarą strefą i coraz to nowszymi i większymi prowizjami to może chociaż usuńcie minimalną prowizję? tak żeby można było chociaż w 1% konkurować z szarą strefą?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@dawal50  Dokładnie. Miały szaraki zniknąć z końcem stycznia, a wystawianie na Allegro Lokalnie miało zostać ograniczone do 50 ofert na osobę. Dałoby nam to trochę oddechu. I co? I kicha. Tylko wszelkie podwyżki zawsze się wprowadzane w obiecanym terminie i wysokości.

oznacz moderatorów

jolek-t2
#9 Pomysłodawca#

Szaraki po 30 czerwca dalej będą mogli wystawiać tylko pamiętaj wredziu, że jak nie będziesz w tych fajnych czasach płacić zusu i innych podatków to będę regularnie zgłaszała ciebie do urzędu skarbowego i nie zapominaj o tym proszę.

oznacz moderatorów