anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
maciejpak
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Pytanie jak odłączyć się od Allegro Lokalnie? Nie widzę moich wystawionych przedmiotów na zwykłym Allegro tylko lokalnie, na lokalnie nie pokazuje mi nic bo tam nie wystawiałem, czy jest możliwość żeby odłączyć się od Allegro Lokalnie na stałe, nie chcę używać tego formularza wolę starą wersję. Czemu raz widzę moje wystawione przedmioty na "Starym Allegro" a raz nie. Na Allegro jestem od 18 lat i nigdy nie było takich utrudnień jak teraz. Mam wrażenie, że właściciele portalu robią wszystko żeby zniechęcić takich drobnych sprzedawców jak ja 😞  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
xyz96
#21 Demiurg#

Aby wystawiać na zwykłym Allegro klikasz "wystaw przedmiot" i na następnej stronie po prawej na dole zaznaczasz mały odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz". Wystawisz wtedy po staremu.

Twoje oferty wystawione na Lokalnie są też widoczne na zwykłym Allegro; https://allegro.pl/uzytkownik/maciejpak

oznacz moderatorów
maciejpak
#8 Zapaleniec#

Jak wystawiać po staremu wiem, na szczęście jest jeszcze taka opcja, mam nadzieję, że nie zostanie usunięta natomiast co do podglądu wystawionych rzeczy to jak wejdę w opcje użytkownika pokazuje mi się tylko sprzedaż na Allegro Lokalnie a tam nie widzę aukcji z przedmiotami wystawionymi w starym formularzu, to jest irytujące.  

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@maciejpak Bo to co wystawisz na allegro lokalnie, jest widoczne również na allegro, ale to co wystawisz na allegro, jest widoczne tylko na nim.
Z zarządzaniem ofertami jest podobnie - wystawionymi na AL zarządzasz na AL, a wystawionymi na allegro zarządzasz na allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
maciejpak
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, ale mnie interesuje odpowiedź na pytania:

1. Jak można się odłączyć od AL żeby przy logowaniu mnie nie przekierowywało od razu na AL?

2. Czy jest możliwość ustawienia tak strony, żeby po logowaniu można było korzystać tylko NORMALNEGO Allegro?

3. Dlaczego po zalogowaniu nie mogę zobaczyć wystawionych ofert na Allegro tylko do wyboru mam jedynie AL?

4. Jak mam zobaczyć wystawione przedmioty?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@maciejpak

1. Nie wiem dlaczego u Ciebie tak to działa - gdy ja loguję się na allegro, to cały czas jestem na allegro. W celu zajrzenia na AL muszę sobie wejść na AL.

2. Nie sądzę, niemniej patrz wyżej.

3. Możesz, tylko teraz trzeba więcej się naklikać, gdyż zakładka https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty została niestety usunięta (wraz z kilkoma innymi) z szybkiego menu pod nickiem/imieniem.

4. Na AL tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne a na allegro jw. (ew. tutaj https://allegro.pl/uzytkownik/maciejpak wszystkie naraz).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
maciejpak
#8 Zapaleniec#

maciejpak_0-1601434674636.png

niestety w zakładce sprzedaż mam tylko AL nawet wylogowanie z AL nic nie daje, nie mam więc narzędzi do zobaczenia wystawionych przedmiotów w Allegro, spróbuje dziś z inną przeglądarką ale wydaje mi się, że to nowość 😞 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@maciejpak Pisałem Ci wcześniej, żebyś wszedł bezpośrednio przez ten link https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty

A skoro już ten załączony przez @maciejpak obrazek widać, to zawołam @_HolaOla_ oraz @nat_not i spytam: dlaczego w zakładce "sprzedaż" widać tylko podsekcję "sprzedaż na allegro lokalnie", a nie ma takiej opisanej jako "sprzedaż na allegro" (podobnie jak w zakładce "zakupy", dostępnej spod szybkiego menu)? Jak widać bez tych linków niektórzy użytkownicy nie potrafią dostać się do zarządzania swoimi ofertami na allegro. To niedopatrzenie czy celowe działanie zespołu odpowiedzialnego za ten obszar?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maciejpak @Knowhere Dziękujemy za Wasze opinie, W tej chwili ta zakładka nie ma ostatecznego wyglądu, a niebawem pojawi się w niej także informacja o ofertach wystawionych na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "W tej chwili ta zakładka nie ma ostatecznego wyglądu" - czyli zostało to wrzucone na produkcję po to, żeby zobaczyć jakie będą reakcje użytkowników?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

Kliknij po prostu "Zakupy" albo "Konto" i cię przeniesie na normalne allegro a tam już będzie zakładka "Sprzedaż" po lewej stronie jak zawsze była.

oznacz moderatorów
LiCocoHandmade
#7 Wielbiciel#

Dokładnie , mam ten sam problem. Kazali wystawiać przez formularz ale i tak nie jest to jak to ma być. Wystawiam przez formularz i tak przy mojej aukcji pojawia się komunikat "kup przez allegro lokalnie " gdzie inni nie mają tego komunikatu. 

oznacz moderatorów
Client:46438306
#7 Wielbiciel#

„Twoje oferty wystawione na Lokalnie są też widoczne na zwykłym Allegro”. 
- nigdy w życiu. wiecznie trzeba przeszukiwać dwa serwisy osobno. 
Moze miało to tak działac, ze jest widoczne tu i tu, ale niestety nie funkcjonuje 😕 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46438306 To prawda - oferty wystawione na Allegro Lokalnie są widoczne też na zwykłym Allegro, spójrz: 

ko_alka_0-1660027864835.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@maciejpak Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LiCocoHandmade
#7 Wielbiciel#

I co z tego że wystawiam przez formularz. Dalej mój przedmiot ma opis kup przez allegro lokalnie dla kupujących. W mojej zakładce jest tylko allegro lokalnie - wystawione przedmioty. Nie mogę mieć wystawione przedmioty na allegro. Nie chce tego allegro lokalnie. Jak mam od tego odciąć się i być na allegro???

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

jesli wystawiasz przez forumularz w zwykłym allegro, tak jak pokazane na zdjeciu wyżej,  to nie powinieneś miec tego w allegro lokalnie tylko w zwykłym..

oznacz moderatorów