anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie wygranej ofert na aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50584822
#7 Wielbiciel#

Witam czy jeśli licytacja allegro lokalnie się zakończy a oferta kupującego który wygrał aukcje mnie nie satysfakcjonuje to mogę ją odwołać?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mwmonety
#21 Demiurg#

Ty nie ,on tak. Jako sprzedawca jesteś zobowiązany do wywiązania się z transakcji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Należy wywiązać się z umowy, ale jest tu wiele wątków takich ze sprzedajacy nie wysyłają i zwracają środki, jak zwrócisz środki to Allegro nic z tym nie zrobi, kupujący może iśc do sądu ale.....mało prawdopodobne.

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

Hmm a wydawało by sie że skoro potrafił aukcję wystawić  to  jest to dorosły i myślący człowiek . 

Niespodzianka 😉

No więc ,  teraz pisze powoli bo wiem że powoli czytasz i rozumiesz... Czemu wystawiałeś na aukcję zamiast "kup teraz" z podaniem zadowalającej cie kwoty ? Pazerność ?

Sprzedało się za tyle ile ludzie byli w stanie zaoferować a nie za tyle za ile ty się spodziewałeś .

Resztę ci wyjaśnią moderatorki, @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Client:50584822
#7 Wielbiciel#

To skoro pan taki dorosły i myślący to powinien wiedzieć że na aukcji mogę sprzedać coś za więcej niż na kup teraz ponieważ ktoś może dać więcej niż oczekuję. Druga rzecz to to że na licytację allego wystawiam coś poraz pierwszy i temu wolałem się spytać i upewnić. Na innych portalach jest takie coś jak minimalna cena sprzedaży i kiedy ona nie zostanie przekroczona mogę anulować ofertę. Nie trzeba każdego traktować z góry i ubliżać tylko dlatgo że jest nowy i czegoś nie wie 🙂

Nie pozdrawiam pana dorosłego inteligenta.

 

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

Nie, aukcja to taki rodzaj sprzedaży, że wygrywa najwyższa oferta. Jak Cię nie satysfakcjonuje możesz co najwyżej nie wysłać przedmiotu, ale jeśli klient zapłacił musisz zwrócić wpłatę, inaczej jesteś umoczony za oszustwo czy tam wyłudzenie.

Oczywiście klient może iść z tym do sądu i domagać się wydania przedmiotu, ale to trwa i niewielu się na to decyduje, ale są zawzięci klienci (można tu poszukać podobne historie).

Poczekaj 5 dni, jak nie zapłaci (a tak jest często) to masz problem z głowy i wystawiasz ponownie z ceną jaka Cię satysfakcjonuje, a jak zapłaci to czytaj powyżej.

oznacz moderatorów