anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakończonej licytacji

Client:35742672
#8 Zapaleniec#

Witam

Ostatnio wystawiłem przedmiot na sprzedaż jednak w międzyczasie okazało się że będę go potrzebował. Z racji że trwała majówka i nie miałem dostępu do komputera, zapomniałem anulować licytacji. Czy jest możliwość aby po prostu nie wysyłać tego przedmiotu oraz poinformować osobę która wygrała licytację?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:35742672, moment transakcji jest dla Ciebie wiążący. Tym niemniej możesz napisać do kupującego i opisać tę sytuację. Środki zwrócisz na wskazany przez kupującego rachunek bankowy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:35742672
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, a co w sytuacji gdy kupujący nie wybrał ani sposobu dostawy ani nie zapłacił? Czy mogę go olać po prostu?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Olać to on może ciebie a ty jako sprzedawca musisz stosować się do zasad .Na AL musisz poczekać na wpłatę do 5 dni ,po tym okresie i braku wpłaty aukcja ci się sama wznowi i wtedy możesz ją anulować.

oznacz moderatorów

Client:35742672
#8 Zapaleniec#

To mam jeszcze jedno pytanie. Ta sama osoba zamówiła 2 inne rzeczy i 2 razy zapłaciła za dostawę. Ja wysłałem to w jednej paczce, tą kwotę za drugą opłaconą paczkę da się jakoś zwrócić skoro etykieta nie została stworzona nawet?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35742672 Poproś kupującego o dane do zwrotu pieniędzy. Niestety przez nasz system nie możesz tego zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:35742672 Jeżeli wystawiłeś a ktoś kupił i zapłacił to masz obowiązek wysłać, oczywiście możesz się dogadać z kupującym i zwrócić mu kasę. Na AL zwrot następuje na podane konto przez kupującego.

oznacz moderatorów