anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja Licytacja - brak widoczności ofert kupna.

Recoba_
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wystawiłem Aukcję Licytacja i jako sprzedający nie mogę zobaczyć ofert kupna. Jednocześnie nie dostaję wiadomości na e-maila o pojawieniu się ofert na aukcji. Jedynie mam podgląd na stronę oferty.

Oferta jednocześnie jest dostępna na Allegro i Allegro Lokalnie, aczkolwiek w głównym serwisie Allegro nie mogę z poziomu swojego konta jej zobaczyć.

Nie ukrywam, że jestem zdziwiony i lekko zirytowany, gdyż poświęciłem dużo czasu, aby znaleźć tą podstawową funkcję sprzedawcy.

Prosiłbym o wytłumaczenie tej kwestii, z góry dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Recoba_ Z  tego konta ja także nie widzę żadnej oferty z licytacją.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Recoba_ Na Lokalnie nie zobaczysz danych licytujących, ich loginów. Dane kupującego otrzymasz dopiero wtedy, gdy on zapłaci.

Licytację powinieneś widzieć tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów

Recoba_
#7 Wielbiciel#

Zamierzałem skorzystać z promocji promowania mojej aukcji po niższej cenie przy zapewnieniu, iż będzie ona tak samo dostępna na Allegro i Allegro Lokalnie.

Nie zdawałem sobię sprawy z tego, iż nie będę mógł operować swoim kontem Allegro w celu korzystania z podstawowych funkcji sprzedawcy o których wspomniałem wcześniej.

Tak jak wspomniał użytkownik @xyz96 mogę tylko zobaczyć swoją ofertę i ilość ofert oraz aktualną cenę. Dokładnie tak samo, jak osoba, która nie jest sprzedawcą tylko zwykłym przeglądającym [!].

To jest jakieś nieporozumienie.

Proszę odpowiednią osobę z serwisu Allegro o podanie punktu regulaminu, który mówi o tym, co zostało wyżej napisane tj. automatyczne przypisanie aukcji tylko i wyłącznie do serwisu Allegro Lokalnie i pozbawienie mnie z swobodnego korzystania z serwisu.

Z poważaniem,

Recoba_

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Recoba_ Allegro Lokalnie funkcjonuje w oparciu o osobny regulamin, który stanowi załącznik nr 13 do Regulaminu Allegro. 

Oferta wystawiona w Allegro Lokalnie jest widoczna jedynie w wynikach wyszukiwania w Allegro.pl. Po wejściu w nią, kupujący otwiera jej widok z Lokalnie. Nie jest to błąd.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów