anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd allegro

Client:85244718
#8 Zapaleniec#

Witam to Ja tak z innej ale tej samej beczki. 

Allegro wysłało Mi email dotyczący tej dyrektywy unijnej o przekroczeniu limitu czyli 30 tranzakcji ( 2000 euro nie przekroczone ) za rok 2023. 

 

Tylko problem jest w tym że fakt sam wyliczyłem równe 30 tranzakcji ( kilku krotnie )

Ale 1 tranzakcja z tych 30. Omyłkowo na dorobiła dałem cenę kup teraz 1 zł zamiast licytacji. Pan kupił ją do niego zadzwoniłem. Że to miała być licytacja , on zrozumiał i odrazu poprzez allegro zwróciłem mu te środki 1 zł + za wysyłkę czyli 26 zł. 

 

Czyli ta tranzakcja powinna być jako unieważniona gdyż przedmiotu nie wysłałem , pieniądze zwróciłem.

 

A ich system wyliczył Mi łącznie z tą tranzakcja zwrot środków równe 30. A tak naprawdę jest 29 więc nie zaliczam się do przekroczenia limitu. 

 

Wszystkie dowody scriny itp wysłałem już ma whatsapa oraz messenger do allegro żeby wyeliminować ten błąd systemu ich iż nie zrobiłem 30 a tak naprawdę 29 tranzakcji. Allegro jak to allegro nie wiadomo kiedy odpowie konsultant by przekazać wszelkie dowody iż limitu nie przekroczyłem. 

 

Na jutro mam umówiona rozmowę telefoniczną na 13:30. 

 

Więc allegro ten email o dodanie PESEL żeby wysłali zestawienie całe do US wysłali mi bez podstawienie. Bo system tranzakcje to za 1 zł co został zwrot zrobiony uznało jako sfinalizowana. 

 

Czekam na odpowiedź allegro żeby ten problem rozwiązać. Bo się pomylili...

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85244718 Zgodnie z informacją, którą zamieściliśmy w tym artykule, do wyliczenia limitów bierzemy pod uwagę również te transakcje, które nie zostały opłacone.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów