anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
malgosca
#7 Wielbiciel#

W zakładce moje rozliczenia widnieje wpłaty od kupujących jest kwota ale nie mogę wypłacić środków kiedy wchodzę na saldo jest 0 w  środkach też nic , w historii operacji nic, towar wysłany a kasy nic. Czyżbym padła ofiarą oszustwa. Nie wiem jak to rozumieć 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malgosca Nie widzę żadnych wpłat od kupujących na Twoim saldzie Allegro Finanse. Prześlij zrzut ekranu z zakładki, w której widzisz kwotę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
malgosca
#7 Wielbiciel#

moje.jpg

oznacz moderatorów
malgosca
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz sprzedawałam coś raz mój błąd zaznaczyłam odbiór osobisty trudno nie mogłam wykasować (trudno prowizja, ale ani nie umiałam zmodyfikować ani usunąć)więc następny zamieściłam właściwie z drogą e-mail tak jak chciał klient bardzo mu zależało kazał mi sprawdzić w moje rozliczenia czy jest kasa i tam było więc towar wysłany. Chyba daruję już sobie sprzedaż na allegro

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malgosca Jesteś pewna, że do sprzedaży doszło na koncie, z którego tutaj piszesz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
malgosca
#7 Wielbiciel#

tak

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malgosca Nie jest to możliwe. Na tym koncie nie wystawiłaś żadnej oferty. Widzę, że masz też inne konto zarejestrowane na swoje dane - Client:91075756. To na tym drugim koncie doszło do sprzedaży i jest kwota do wypłaty w Allegro Finanse.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów