anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ikony smart przy wystawionych ogłoszeniach.

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

Mam opłacony abonament smart na cały rok. Nie wyświetla się ikona przy moich sprzedawanych przedmiotach. Dla czego jej nie ma. Dla tego abonament został wykupiony. Więc nie rozumiem obniża mi to szanse na pozyskanie klienta. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LegiaGoll ja widzę oznaczenie w twoich ofertach.

oznacz moderatorów

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

Już wiem. Allegro wprowadziło takie coś jak smart na zawsze. Trzeba to aktywować. Ale wiąże się z tym opłata 4.99 od każdego sprzedanego przedmiotu. Więc jeżeli chcesz mieć ikonę smart musisz bulić. Wychodzi na to że wysyłka smart nie będzie za darmo tylko i tak zapłacisz 4.99+4.99manipulacyjne + procent od sprzedanego przedmiotu czyli i tak za wysyłkę zabulimy powyżej 10 zł. Teraz to twój wybór chcesz mieć smart plać abonament i za to że łaskawie ikonę pokażą. Trochę to złodziejskie i oszukane. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LegiaGoll opcja o której piszesz "Sprzedawaj ze Smart! bez limitu” polega na tym, że nawet jeśli wykorzystasz limit 6 darmowych przesyłek w kwartale, Twoje ogłoszenia będą Smart! 
Po sprzedaży z dostawą Smart! dopłacisz 4,99 zł jeśli cena sprzedanego przedmiotu wynosiła minimum 45 zł. Więc za taką dostawę zapłacisz 4,99 zł, nie 10 zł i to dopiero, gdy wykorzystasz 6 darmowych przysługujących Ci wysyłek w kwartale. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

No dobrze to niech pani napisze jakie są jeszcze dodatkowe opłaty z korzystanie z abonamentu smart i opłaty dodatkowe jak się sprzeda przedmiot oraz jak klient kupi przedmiot z darmową przesyłka. 

Jakie poniosę koszty związane z taką sprzedażą. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LegiaGoll na Allegro Lokalnie po sprzedaży zapłacisz opłatę za obsługę transakcji (7,9% wartości przedmiotu w kategorii Elektronika – 4,9%).
Jeśli chodzi o Smart! to żeby był dostępny w Twoich ofertach na Lokalnie, musisz mieć go wykupionego, więc to opłata 14,99 zł na 1 miesiąc lub 59,90 zł na 12 miesięcy. 
Jeśli kwota sprzedaży będzie odpowiednia (powyżej 45 zł) i kupujący będzie miał Smart! to za 6 przesyłek w kwartale nie zapłacisz ani Ty, ani kupujący, a jeśli aktywujesz usługę o której pisałam wyżej i będzie to siódma przesyłka w kwartale to zapłacisz 4,99 zł. 
Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

CarpolSklep
#9 Pomysłodawca#

Czasem pojawienie się ikonki Smart trwa chwilę. Twoje oferty są dla kupujących widoczne jako te ze Smartem, po prostu w Twoim asortymencie przez chwilę nie będzie tego widać.

oznacz moderatorów