anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu z kupującym

MAMY ROZWIĄZANIE!
xaxaxa123
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem na allegro lokalnie swoje ps4 z możliwością wysyłki lub odbioru i płatności osobistej. Kupujący wybrał drugą opcję i nie ma z nim kontaktu a z mojego konta została pobrana prowizja. Jak się od niej odwołać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przydało by ci się oświadczenie od klienta o jego rezygnacji inaczej jest trudno udowodnić że jej nie było .Nie wystawiaj w opcji "odbiór osobisty" ani "za pobraniem" bo to tylko utrudnia odzyskiwanie pieniędzy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@xaxaxa123 Taka metoda dostawy, za pobraniem, to problem z odzyskaniem prowizji która na AL jest bezzwrotna, jak chcesz ją odzyskać musisz mieć jakiś dowód na brak transakcji, a op zwrot piszesz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów
xaxaxa123
#7 Wielbiciel#

Czy podanie przez kupującego nie realnego nr telefonu może być dowodem?

oznacz moderatorów
marwas97
#7 Wielbiciel#

Niech zgadnę, kupujący Andre Jrco, lub coś innego w tym stylu? Jeśli tak to jest to jakiś oszust.

oznacz moderatorów
Adik_2004
#2 Obserwator#

Mam dokładnie taką samą sytuację.

Andre Jrco wybrał odbiór osobisty w formularzu z Allegro, a w wiadomości e-mail (poza Allegro) chce dane do przelewu tj. nr rachunku, adres e-mail i telefon - Próba wyłudzenia danych. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wystawiaj z odbiorem osobistym ani za pobraniem ,

oznacz moderatorów