anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak rzeczowej odpowiedzi na mejla, zniknęły darmowe wysyłki smart.

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Jak w temacie. Odpowiedź na mejla: zostały podzielone w Family. Brak słów. 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

@xkolejorzx a jakiej odpowiedzi oczekiwałeś ? Family zostało wyłączone na początku lipca  , allegro informowało o zmianie stosowną wiadomością e-mail .

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Dzięki za wszystko, ale z obserwacji też siedzisz w tym głęboko.  Przeklinam allegro  za nieuczciwe praktyki. Nawet reklamy nie pomogą.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

6 na kwartał wysyłek tyle jest, ale napisz coś więcej.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Włączyłem smart za 4,99 opłaty inpost do wszystkich ofert. Te 6 na kwartał zniknęły.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@xkolejorzx 

Może to porostu tak działa.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Mam zasadę z powiedzenia kto daje i zbiera niech się w piekle poniewiera. Niestety rzeczowej odpowiedzi nie dostałem już dwukrotnie, czekam na trzecią. Niech pokażą w regulaminie taki zapis. Tymczasem mam info nadal, że dostanę kwartalnie 6 przesyłek.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xkolejorzx a przypadkiem nie pisałeś do allegro prośby o usunięcie starych ofert?

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Nie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xkolejorzx czyli byłeś członkiem rodziny

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Ale co to m do rzeczy skoro ja opłacam smart.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xkolejorzx i nadal masz aktywną subskrypcję allegro smart?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:44052296 

Z tego ja zrozumiałem to opłacił taki pakiet wysyłek w ramach SMART na AL za 4,99 zł.  Jak to wykupił to zniknęły darmowe, 6 na kwartał. Zresztą, trza zawołać dziewczyny. Był już w tym temacie bo jednego mojego posta usunęły 🙂

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Zgadza się, jest aktywna.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xkolejorzx to chyba się trochę rozjaśnia brak Smart. Możliwe, że jest to związane z dyskusja z kupującym i nałożeniem ograniczeń w sprzedaży.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

To nie to, odrębna historia.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx otrzymałeś od nas już wyjaśnienie sprawy przesyłek Smart w koresndencji. Nasz pracownik wyjaśnił Ci, że jesteś członkiem Allegro Family, a w takiej sytuacji limit przesyłek rozkłada się na wszystkich użytkowników. Jeżeli któryś z użytkowników wystawi ofertę z dostawą w ramach smart i taką przesyłkę w ramach tej dostawy zrealizuje, będzie ona odliczona z liczby 7 przesyłek dla wszystkich użytkowników.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Informuję, że nie było takich transakcji z ko9nt zofia112 moja mama nie żyje od 2020 roku i dowód osobisty nie został zaktualizowany. Więc nic na tym koncie się nie dzieje. Radzę przejrzeć na oczy zanim pisze się takie bzdury.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Czwarta odpowiedź z poniedziaiłku i to samo. Wszyscy tam zdrowi ? Zaczynam powątpiewać.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Oszuści, trzeba rzeczy i sytuacje nazywać po imieniu. Wstyd.. czytać nie potrafią, wklejki robią . Niekompetencja, oferują 

Smart! bez limitu, a mam status :

Aktywny

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów