anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:57522894
#8 Zapaleniec#

Na email przyszła mi wiadomość , że ktoś wysłał wiadomość dotyczącą wystawionego przedmiotu. Gdy wchodzę na Allegro Lokalnie tej wiadomości nie ma.

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Aktualizacja 23.08.2022 godz. 17:18 

Problem nie powinien już występować. 🙂

@Client:57522894@Hukyy@tygrysek39@2plus2razy2 zgłosiliśmy ten problem do działu technicznego. Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, wrócę do Was z odpowiedzią.   

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
tygrysek39
#2 Obserwator#

pojawiają się ale z dużyn opóźnieniem.    

oznacz moderatorów
Hukyy
#8 Zapaleniec#

U mnie nawet nie działa po czasie 😕

oznacz moderatorów
xkolejorzx
#10 Popularyzator#

U mnie doszło, to 2 rezerwacje, po czasie. Jakieś opóźnienie. Problem uznaję za rozwiązany.

oznacz moderatorów
Danti20
#8 Zapaleniec#

U mnie już wszystko wróciło do normalności. Udało się odebrać wiadomości od kupujących 🙂 temat zamknięty. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Hukyy
#8 Zapaleniec#

Znowu taka sama sytuacja jak wczoraj. Tak jak piszą wszyscy przychodzi email że ktoś napisał wiadomość lecz nie można otworzyć w przeglądarce ani w aplikacji. 

oznacz moderatorów
MMOStock
#10 Popularyzator#

Witam, od wczoraj jest awaria czatu allegrolokalnie, wiadomości wyświetlają się z 3-4 godzinnym opóźnieniem, i nie tylko ja mam problem ale wszyscy znajomi z którymi mam kontakt ma to samo, ludzie reportują ten problem od wczoraj, do teraz 0 poprawy... 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MMOStock , cześć pracujemy nad tym. Przepraszam Cię za niedogodności. Gdy tylko rozwiążemy ten problem, odpowiemy w tym wątku.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ribeldyx
#2 Obserwator#

Mam problem z odczytaniem wiadomości na allegro lokalnie, użyłam innej przeglądarki było to samo nie mogłam odczytać wiadomości, wyczyściłam ciasteczka i dalej jest ten sam problem, proszę o szybką pomoc ponieważ nie mogę odpisać kupującemu

Ribeldyx_0-1661202486827.png

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czat czy mail?

oznacz moderatorów
Ribeldyx
#2 Obserwator#

czat

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Ribeldyx
#2 Obserwator#

Właśnie czytałam ten wpis ale to co mamy po prostu czekać na odpowiedź i naprawę w jakikolwiek sposób? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ribeldyx czekać, pewnie naprawią na dniach 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
joqubus
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo 

Wiadomość od kupującego a w AL nic nie widać.

Słabo 

oznacz moderatorów
Maximus20sty
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Klient rozpoczął zakup przedmiotu , zapłacił. Problem w tym, że nie mam na liście wiadomości o tym fakcie. Nie mogę mu napisać kiedy wyśle przesyłkę itp.

oznacz moderatorów
user_elektro
#8 Zapaleniec#

Witam, otrzymałem e-maila z Allegro Lokalnie, że otrzymałem nową wiadomość odnośnie jednej z moich aukcji, po kliknięciu "przejdź do rozmowy" brak konwersacji na liście i powiadomienie takie jak na zdjęciu:

user_elektro_0-1661260750820.png

Na telefonie identyczna sytuacja, nawet powiadomienie z aplikacji Allegro Lokalnie dostałem, po kliknięciu w nie rezultat taki sam (widoczny komunikat, na liście konwersacji jej brak). Nie wiem, o co w tym chodzi.

user_elektro_0-1661260966474.png

Również cały czas mam takie powiadomienie, na telefonie również, ale konwersacji brak.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@user_elektroSpróbuj odświeżyć zakładkę z czatem. Daj też znać, której wiadomości dotyczy komunikat (możesz podać login tego użytkownika). 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
user_elektro
#8 Zapaleniec#

20220823_153011.jpg

 Próbowałem odświeżać, nie pomaga, nawet z innej przeglądarki próbowałem 🤔

oznacz moderatorów
Danti20
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, jednak zbyt wcześnie się ucieszyłem że "już nowe wiadomości można odczytać" za każdym razem wyskakuje ten sam błąd co u kolegi wyżej. Na każdej przeglądarce próbowałem, wyczyściłem ciasteczka, na aplikacji również nie pomogło. Ludzie piszą a ja nawet nie jestem w stanie odpisać. Jedynie ratuje opcja SMS 

oznacz moderatorów