anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce wystawić negatywną opinię

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Sklep [edycja] sprzedawca na Allegro wstawia zdjęcia produktu innego koloru ponieważ stwierdziłam na zamawiając EKO-SKÓRA SKAJ TKANINA OBICIOWA beżowy gnieciuch myślałam że to jest jasny brąz bo na zdjęciu jest jasny brąz a nie beżowy. Chce zwrócić to nie chce przyjąć zwrotu i nie chce oddać pieniądze. Nie polecam tego sprzedawcy bo jest oszustem i naciągaczem.☹️☹️☹️

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104998759 a.. wykalibrowany masz komputer pod względem koloru ??

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Tak

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104998759  No to wystaw tą opinię, po co zawracasz  nam.... 😩

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Zwracam po to uwagę abyście nie wprowadzali ludzi w błąd, nie naciągali ludzi i nie poszukiwali!😡😡😡

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104998759  To znaczy, że niby my jesteśmy wszystkiemu winni ?  Nie przesadzasz?  Może nie  pal już więcej tego świństwa... 😇

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104998759 może podaj numer tej oferty ocenimy jaki to beż .

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Chce zwrot pieniędzy za zakup i koszt przesyłki!! Nie śpię na pieniądzach tak jak Pan aby na darmo wydawać pieniądze za zakup który nie jest zgodny ze zdjęciem!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104998759 A możesz podac link do oferty.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104998759 No jeżeli na zdjęciach jest brąz to ja jestem koloru fioletowego. Poza tym w opisie jest wyraźnie napisane EKO-SKÓRA SKAJ TKANINA OBICIOWA beżowy gnieciuch" 

myślałam że to jest jasny brąz  Zarówno aparat robiący zdjęcie jak i monitor nie oddają idealnie kolorów jak w naturze. Ja nie widzę postaw do żądania zwrotu pieniędzy z powodu Twojego "myslenia"

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

To jest Pan w błędzie bo na zdjęciu jest jasny brąz a nie beżowy i żądam zwrotu pieniędzy za produkt który jest błędnie sprzedawany i za oszustwo!!! Dlaczego ja mam płacić za oszustwo!!! Chcę zwrot pieniędzy za wasze oszustwo bo ja nie będę wydawać na to że pieniędzy że jesteście oszusty naciągacie ludzi kłamstwami wstawiacie zdjęcie produktu które nie są zgodne z kolorem wprowadzacie w błąd ludzi i nie chcecie zwracać pieniędzy!!! 😡😡😡

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Masz źle skalibrowany monitor lub nie rozróżniasz kolorów. 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Odróżniam kolory i nie mam źle skalibrowanego monitora!!! Chcę odzyskać pieniądze za zakup który nie jest zgodny ze zdjęciem!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli oferta jest niezgodna z opisem to składasz reklamację, masz także 14dni od otrzymania towaru na zwrot konsumencki.

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę złożyć reklamację jeżeli oferta jest niezgodna z opisem i mogę mieć zwrot konsumencki za towar?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104998759  "W jaki sposób mogę złożyć reklamację"

Reklamację składa się najlepiej pisemnie, wystarczy pocztą elektroniczną, e-mailem

"...mogę mieć zwrot konsumencki za towar?"

Sprzedający którego nazwałaś oszustem opisał wyraźnie sposób postępowania w zakładce "Zwroty"

Przeczytaj chociaż jeden raz cały opis oferty sprzedaży.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

cały ten wątek i brak reakcji serwisu dobitnie pokazuje jak nisko upadło już allegro

widzę w serwisie można bezkarnie obrażać inne osoby

 

do tego jak można popełniać wpisy typu

W jaki sposób mogę złożyć reklamację jeżeli oferta jest niezgodna z opisem i mogę mieć zwrot konsumencki za towar?

które kompromitują piszące je osobę@Client:104998759 

bo przecież przepisy prawa nie obowiązują @Client:104998759 

bo coś chce jak moja córka kiedy miała dwa lata

 

dla mnie @Client:104998759 to wychowanek nowomowy allegro, który domaga się jednocześnie reklamacji i odstąpienia od umowy - i ktoś ma tej osobie jeszcze powiedzieć jak to zrobić

 

dramat, po prostu dramat

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

Dokładnie  temat tej pani to modelowy przykład na to ze można wylać wiadro pomyj na sprzedającego a allegro nic ale jak sprzedający w taki sposób by się tu wypowiadał to już allegro ma narzędzia do tego bronić klienta 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę złożyć reklamację jeżeli oferta jest niezgodna z opisem i w jaki sposób mogę otrzymać zwrot konsumencki za towar? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Chcesz zwrócić to zwróc, ale nie wyzywaj wszystkich od "oszustów i naciągaczy" z powodu nierozróżniania przez Ciebie kolorów. Takie insynuacje są karalne. Musisz się wyżyć na  innych ludziach, którzy nie mają nic wspólnego z tamtą ofertą ?

Zrób to tak jak należy, a nie ciskasz się na AG, wymyślając wszystkim dookoła. Weż głęboki oddech, policz do 10, ew. łyknij "positiwum". 

oznacz moderatorów