anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce wystawić negatywną opinię

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Sklep [edycja] sprzedawca na Allegro wstawia zdjęcia produktu innego koloru ponieważ stwierdziłam na zamawiając EKO-SKÓRA SKAJ TKANINA OBICIOWA beżowy gnieciuch myślałam że to jest jasny brąz bo na zdjęciu jest jasny brąz a nie beżowy. Chce zwrócić to nie chce przyjąć zwrotu i nie chce oddać pieniądze. Nie polecam tego sprzedawcy bo jest oszustem i naciągaczem.☹️☹️☹️

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Rozróżniam kolory!!! Jesteście oszustami nie chcecie zwracać pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem i naciągacie ludzi kłamstwami!!! Jak mam zwrócić produkt jeżeli jest niezgodny ze zdjęciem bo inny kolor jest na zdjęciu a inny kolor wysłany!! Nawet stwierdził ktoś inny a nie tylko ja!!! Żądam zwrot pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem i koszt przesyłki !!! Ja nie śpię na pieniądzach tak jak wy aby wydawać pieniądze za zakupy które nie są zgodne z kolorem!!!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Czy kontaktowałeś się w ogóle ze sprzedającym w kwestii reklamacji? Jeśli tak to czy odesłałeś zakupiony towar aby sprzedający mógł rozpatrzyć reklamację? 
Zrób zdjęcie i wklej tutaj zobaczymy jaki będzie kolor (:

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie gorączkuj się tylko słuchaj, masz w zakładce "Moje zakupy " takie coś jak "Zgłoś problem z zakupem", opisz tam co masz do zakupionego towaru i że kolor jest nie taki jak na zdjęciu, sprzedający musi odpowiedzieć i wszystko się wyjaśni, jeżeli chcesz dokonać zwrotu masz także tam zwróć zakup, wejdź wygenerujesz kod do zwrotu i odeślesz. Tu poczytaj, masz wszystkie odpowiedzi: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/najwazniejsze-informacje-o-zwrot...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104998759  Ja też obejrzałem tą ofertę i wcale nie jest to brąz.  Faktycznie że  ten beż na zdjęciach jest jakiś przybrudzony, niedoświetlony ale do brązowego  to mu bardzo daleko.

A w zakładce  "Zwroty"  sprzedający bardzo jasno okreslił sposób postępowania  więc nie widzę tutaj żadnego oszustwa.  Według mnie można zwrócić nawet napisał jak to zrobić.

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mam odzyskać pieniądze za zakup który nie jest zgodny ze zdjęciem? 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Nawet ktoś inny twierdzi że kolor na zdjęciu jest inny!!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ale komedia. No dawno się tak nie uśmiałem😀

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę odzyskać zwrot za kolor zakupu który jest błędnie sprzedawany? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104998759 Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoją opinią, ale jeśli chcesz wystawić swój komentarz o sprzedającym jedynym właściwym miejscem jest ta zakładka. Wówczas Twoja opinia będzie widoczna dla innych kupujacych na Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Mogłaś zamówić próbkę materiału by sprawdzić czy ci pasuje. Zamawiasz bez upewnienia się i teraz masz pretensje do sprzedawcy? Nieroztropnie. 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Na Allegro nie da zamówić się próbki materiału aby sprawdzić czy mi pasuje ponieważ sprzedający w ogłoszeniu nie napisał że można zamówić próbkę!! [edycja] ludzi wstawiając inny kolor zdjęcia na Allegro produktu które nie są zgodne z kolorem produktu które wysyła i nie chce zwracać pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104998759 sprzedawca został już powiadomiony że nazywasz go publicznie oszustem bez wyroku sądu, licz się z pozwem sądowym o zniesławienie 😞 oj będzie kosztowne 🙂

Masz opcję reklamacji lub zwrotu, dostałaś wyżej instrukcje jak to zrobi, po co ciśniesz się na forum jak tu piszą tacy sami użytkownicy jak ty !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy możecie zdyscyplinować @Client:104998759 , aby przestała używać wobec wszystkich określeń  "oszuści i naciągacze" Niech zgłosi ten zwrot, otworzy dyskusję w razie problemów i tam wyjaśnia tylko spokojnie.

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

No cóż.... całkiem co innego znaczy "myśleć", a całkiem co innego znaczy widzieć...

Sugeruję wypad do zwykłego sklepu stacjonarnego.

A to też może okazać sie błędne - proszę zwrócić uwagę na zamontowane w sklepie oświetlenie. 

Po wyjściu na zewnątrz, na zwykłe słoneczne światło, odcień koloru okaże się kompletnie inny.

Odnośnie zwrotu - zastanów się nad tym co piszesz. Jeśli sprzedawcą była firma, to dokonujesz odstąpienia od zawartej umowy i dopiero wtedy dokonujesz zwrotu. Towar możesz sobie zwrócić nawet bez odstąpienia od umowy - wtedy sprzedawca wrzuci go na magazyn i będzie Ci naliczał opłaty za magazynowanie. Jak chcesz dokonywać zakupów przez internet, to się wcześniej tego naucz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Powtarzanie tego samego w każdym poście niewiele daje. A stawialąc coraz więkąej ilość wykrzykników stajesz się coraz bardziej śmieszna. Dobrze, że możesz pisać, bo gdybyś krzyczała to już dawno byś straciła głos.😹🤣🤣😂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:104998759 

Czy możemy już ustalić za fakt że wyzywając tu wszystkich pomocy już tu nie uzyskasz! Nikt tu Ci nie będzie chciał pomóc.

oznacz moderatorów