anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chciałbym anulować kupno

MAMY ROZWIĄZANIE!
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

Cześć kupiłem konto do gry ale mam co do niego obawy i chciałbym dostać zwrot pieniędzy póki konto nie zostało jeszcze wysłane do mnie czy jest taka możliwość?

Kupione na allegro lokalnie przez blika

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie pisało to nie jest to niezgodność z opisem.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Pewnie nie pisało że z nimi jest ,a tak szczerze to najlepiej pytać sprzedawcę przed zakupem , zwłaszcza jak opis nie jest w pełni jasny . To najlepszy sposób na unikanie problemów po zakupie.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Towar jest niezgodny z opisem aukcji ? Czy z jakiegoś innego powodu tobie nie odpowiada.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608 mi nie odpowiadało przed wysłaniem hasła itp. chciałem zwrócić ale on zamiast pogadać to od razu wysłał hasło i tyle 

a po drugie nie wiem czy to się zalicza ale na zdjęciu ładnie było pokazane konto ze skinami itp. a teraz jak na nie wszedłem nie było nic
w opisie nic nie pisało że konto będzie bez skinów czy coś

 

oznacz moderatorów
Client:65300220
#10 Popularyzator#

Allegro to nie jest koncert życzeń. Trzeba czytać przed kliknięciem "kup" zamiast później mieć pretensje do sprzedającego.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608 a jest jeszcze jakaś możliwość żeby dostać zwrot? napisałem przed wysyłką 

oznacz moderatorów
Client:65300220
#10 Popularyzator#

Czy ty rozumiesz, że osoba prywatna może mieć w nosie twoje pisanie?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Prywatny sprzedawca nie musi przyjmować zwrotów . Sprawdź co ma zaznaczone w swoich ustawieniach na temat zwrotów.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

jak to sprawdzić

 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Powinieneś wejść w zakładkę "o sprzedającym" i tam sprawdzić jak sprzedawca podchodzi do zwrotów . Nie znam do końca zasad na AL ,wystawiam tylko na normalnym allegro ale takie dane o sprzedawcy tam też powinny być.

oznacz moderatorów
Client:65300220
#10 Popularyzator#

Treści elektroniczne nie podlegają pod standardowe warunki zwrotów.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608 a gdzie jest ta zakładka? XD

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Wejdź na stronę tego sprzedawcy ,pewnie coś jeszcze wystawia i poszukaj jakiejś ikonki odnośnie warunków sprzedaży .

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xLiskoo_ Jest tam taka ikonka z "autkiem" i napis zwroty ,sprawdź sobie co pod nią ma napisane.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nie jest przedsiębiorcą, więc nie chroni Cię prawo konsumenckie, np. nie zwrócisz zakupu bez zgody sprzedającego.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Napisz do sprzedającego, po co naprzód wymyślasz rożne scenariusze.

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

to zrobiłem

 

oznacz moderatorów
Client:107370536
#12 Orędownik#

@xLiskoo_ 

Zdjęcia są ważnym elementem oferty i muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego towaru, a prezentacja towaru na zdjęciu musi mieć taką formę i postać, aby nie budziła wątpliwości, co do faktycznego i rzeczywistego przedmiotu sprzedaży.

Sprawdź, jak wyglądała oferta na swojej liście zakupów: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione 

Jeśli na zdjęciach dotyczących oferowanego konta znajdowały się skiny, to kupione przez Ciebie konto powinno je zawierać. W takim przypadku masz prawo reklamować towar u Sprzedawcy, na przykład poprzez rozpoczęcie dyskusji: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE, po 24 godzinach od otwarcia dyskusji będziesz mógł poprosić o pomoc pracownika Allegro.

Możesz też odczekać 14 dni od zakupu i zwrócić się o rekompensatę w ramach Allegro Protect.

 

oznacz moderatorów
xLiskoo_
#8 Zapaleniec#

czyli jak to wyglądało tak jak na tym zdjęciu to oznacza to że towar jest niezgodny z opisem to dostane zwrot pieniędzy tak? konto oczywiście które dostałem nie ma skinów

xLiskoo__0-1664038908198.png

oznacz moderatorów
Client:107370536
#12 Orędownik#

@xLiskoo_ Wywołaj moderację przyciskiem "OZNACZ MODERATORÓW" i poproś o zatwierdzenie zdjęcia. Chociaż i bez tego można się domyślić, że na zdjęciu jest towar, którego nie dostałeś. W takim przypadku dyskusja ze sprzedawcą nie ma sensu, odczekaj 14 dni od zakupu i złóż wniosek o zwrot pieniędzy z Allegro Protect.

oznacz moderatorów