anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co, kiedy okazało się ,że paczka jest większa, niż opłacił kupujący

MAMY ROZWIĄZANIE!
anied
#7 Wielbiciel#

Kupujący opłacił aukcję i koszty przesyłki allegro inpost. Po zapakowaniu okazało się,że paczka przekracza wymiary dużej paczki do skrytki inpostu. Jak mogę zmienić nadanie przesyłki z paczkomatu na kuriera???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anied czy chodzi o transakcję z Allegro Lokalnie? 
Z poziomu Lokalnie można nadawać przesyłki tylko metodą Allegro Paczkomaty InPost, więc w tej sytuacji etykietę powinnaś wygenerować albo w narzędziu nadawczym InPost albo przy pomocy brokera. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@anied  nadac u pośrednika płacąc z wlasnej kieszeni. Ty jako sprzedający popełniłeś błąd dając oferte wysyłki paczkomatem dla produktu który tam nie wchodzi. Wiec teraz należałoby ponieśc koszty wysyłki kurierem.

Sugeruje przed wysyłką skontaktowac sie z kupującym i to z nim ustalić. Niektórzy pracuja i nie maja możliwości odbioru przesyłki kurierskiej wówczas wspólnie trzeba znaleźc dobre rozwiązanie np odbiór w punkcie.

Powodzenia

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zdarzają się takie sytuacje, ja w takim przypadku biorę koszty na klatę i wysyłam kurierem. Oczywiście kontakt ze klientem to priorytet. Zadzwoń/napisz, że przesyłka nie zmieści się w paczkomacie, żeby klient nie był zaskoczony wizytą kuriera 💪

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tzn. że Ty źle to obliczyłeś i wysyłasz za własne, i mając nadzieję ze nauka nie pójdzie w las.😉

oznacz moderatorów
anied
#7 Wielbiciel#

ano, niestety😉

oznacz moderatorów