anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wygrana licytacja?

papcio1951
#9 Pomysłodawca#
Dzień dobry
Jaja sobie robicie ze sprzedających kolejna wygrana licytacja i kupujący nie płaci za nią? A prawda to jest ochrona kupujących kiedy wreszcie ukażą się Wasze przepisy które uwzględnią ten nagminny proceder wśród kupujących. To tak jakby klient wszedł do sklepu i schował do kieszeni przedmiot i nie ma zamiaru zapłacić a gdzie ochrona w tym przypadku ochrona Allegro patrzy i się śmieje ze sprzedawcy
papcio1951
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie zasady tu panują ,klient ma być zadowolony a sprzedawca musi to wszystko znosić lub się z tego portalu wynosić . Najgorsze i najbardziej nieuczciwe jest jak dla mnie to że opłaty za wyróżnienia ,promowania oraz prowizje od tego nie są zwracane gdy klient po zakupie się rozmyśla bo licytował tylko po to żeby zobaczyć jaką cenę dany produkt może osiągnąć . Sprzedawca ma po d...ie a portal się cieszy bo i tak na tym zarobił.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To tak jakby klient wszedł do sklepu i schował do kieszeni przedmiot i nie ma zamiaru zapłacić   to nie jest to samo ponieważ jest to zgodne z regulaminem a tam opisujesz kradzież, jeżeli się powtarza taki kupujący to go zgłoś a zablokują.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłaszaj takich delikwentów, jak się bawią. Są także sprzedajacy co nie wysyłają towaru.

oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

Witam

To już przerabiałem i moderatorka tak mnie odpowiedziała "

papcio1951_0-1678007574822.gif

 

 ko_alka
Moderatorka
 
 ‎06-02-2023 18:03
 

@papcio1951 Cześć. Przykro mi, ale na Allegro Lokalnie nie ma i w najbliższym czasie nie planujemy wprowadzenia listy nieaktywnych kupujących. Na bieżąco monitorujemy sytuację i kiedy na koncie kupującego regularnie nie są opłacane zakupy, to podejmujemy działania. 

Ola
Moderatorka"
 
Czy w takim razie ktoś ma adres e-mail do kogoś kto potrafi definitywnie raz na zwsze odpowiednimi przepisami uregulować ten problem z licytującymi?
papcio1951
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co można zrobić!🤔

oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

no właśnie 

oznacz moderatorów