anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jak zostałem oszukany

Client:58399182
#7 Wielbiciel#

Witam co mam zrobić jak jako ja kupujący zostałem oszukany przez sprzedawcę na 80 zł jestem nowy i nie wiem co zrobić poniżej daje ss zakupy proszę o pomoc 

524D2A51-44A3-4F8E-9224-B64C291CFEBC.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:58399182 w jaki sposób zostałeś oszukany? Zgłoś problem z transakcją i.

oznacz moderatorów

Client:58399182
#7 Wielbiciel#

Dostał kasę za konto nie podał danych mi do konta dałem czas do 21 ale widać nie odpisuje wiec szukam pomocy żeby oszusta złapać i karę żeby dostał 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58399182 Rozpocznij dyskusję ze sprzedającym. Będzie musiał przesłać wyjaśnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:58399182
#7 Wielbiciel#

Właśnie taki problem ze zgłosiłem go już ma czas do 15.11.2022. Od godziny 21 do teraz zero znaku życia wiec wydaje się ze złodziej i nic więcej .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak się nie odezwie i nie wyjaśni problemu zgłosisz temat do Allegro Protect i odzyskasz pieniądze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nerwowo, takie rzeczy się zdarzają tu, niestety. Masz dyskusję, po 14dniach jak nie przyniesie rozstrzygnięcia to wniosek o rekompensatę z Allegro Protect. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Czy sąd wydał prawomocny wyrok, że ten sprzedawca jest oszustem i złodziejem?

Jeżeli nie, to nie masz prawa go tak nazywać a także nikogo innego.

oznacz moderatorów

Client:58399182
#7 Wielbiciel#

Kolego każda jedna osoba która weźmie kasę i nie da ci to co kupiłeś to nic innego jak złodziej :), jak by nie był to chociaż jakiś znak życia by dał , dla ciebie nie jest oszustem ale dla mnie tak

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

W filmach Barei było powiedziane, "Bo każdy pijak to złodziej, a każdy złodziej to pijak." Czy tak faktycznie jest?

Jeżeli sąd wyda prawomocny wyrok to wtedy masz prawo kogoś nazywać złodziejem i oszustem. Jeżeli tak nie jest to sam możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Musisz się jeszcze wiele nauczyć...

oznacz moderatorów

Client:58399182
#7 Wielbiciel#

Być możliwe nie ukrywam jestem młodo osoba może dla was to nie jest dużo 80 zł ale dla mnie tak jak innaczej mam traktować osobę która oszukuje ??

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Widzę, ze takie osoby jak ty powinny miec zakaz zawierania umów kupna/sprzedaży. Po prostu nie dorosłes/nie dorosłaś za zakupow.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

 Oczywiście że możesz tak uważać, ale spróbuj odwrócić sytuację i postaw się na miejscu tego sprzedajacego który może być w sytuacji która uniemożliwia mu wysłanie odpowiedzi. Może np. leżeć nieprzytomny  ( czego mu nie życzę ) w szpitalu. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.

oznacz moderatorów