anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu mam nieaktywne wypłaty pomimo zrobionego przelewu 1zł i aktywnych wypłat PayU?

leys_2007
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@leys_2007 Wszystkie dane się zgadzają, najczęściej tu leży problem:  podaj dane i numer swojego rachunku bankowego - musisz być właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, który podajesz. Trwa to ok. 3 dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Przecież ma aktywne PayU, to dane muszą się zgadzać 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@leys_2007 A masz pieniądze do wypłaty? Jeśli nie, wypłaty będą nieaktywne. Staną się aktywne, gdy pojawią się tam środki. Jeżeli masz pieniądze, sprawdź gdzie, w PayU, czy w Przelewy24, bo może musisz też aktywować Przelewy24.

Jeżeli wszystko się zgadza, poproś o odblokowanie wypłat tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

leys_2007
#7 Wielbiciel#

Na zrzutach widać, że mam pieniądze do wypłaty (145zł) w PayU czyli tam gdzie mam aktywne konto co widać na zrzutach ekranu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@leys_2007 Obrazków nie widzimy, na pewno PayU a nie Przelewy 24???

oznacz moderatorów

leys_2007
#7 Wielbiciel#

Tak na 100% PayU

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@leys_2007 wypłaty były nieaktywne, ponieważ zmieniłeś numer konta do wypłat, wówczas aby zabezpieczyć środki na Twoim koncie nakładamy jednodniową blokadę wypłat. Teraz widzę, że wczoraj wieczorem udało Ci się zlecić wypłatę na Twoje konto bankowe. Cieszę się, że problem został rozwiązany 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów