anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dwa przedmioty kupione osobno przez tego samego kupującego mogę wysłać jedna przesyłką?

Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Kupujący zakupił u mnie 2 przedmioty, jednakże każdy przedmiot osobno i mam dla tych zakupów 2 etykiety. Czy mogę wysłać oba przedmioty jedna przesyłką?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupujący wyraża na to zgodę, to tak. Chociaż uważaj żebyś nie przedobrzył i np: kupujący powie że dostał niekompletny towar.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Joanna197013 Tak, możesz, tylko uzgodnij to z kupującym. Jeśli kupujący zapłacił 2 razy za wysyłkę, jeden koszt wysyłki warto mu oddać. 

oznacz moderatorów

Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc. Zapomniałam dodać, że paczki dotyczą Allegro Lokalnie i koszty przesyłki ponosi Allegro. Czy w tej sytuacji powyższa odpowiedź również jest adekwatna? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Joanna197013 W takiej sytuacji kupujący nie płaci za wysyłkę, więc nic nie oddajesz. Wysłać wszystko jedną paczką możesz, na Allegro Lokalnie nie liczą się żadne statystyki sprzedaży, więc niczego nie stracisz. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz ,ale w systemie allegro będzie ci ciągle wisiała jedna niewysłana przesyłka za co możesz stracić na swojej jakości na allegro. 

oznacz moderatorów

Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

smiało  wyslij w 1 paczce  i zaoszczedzisz jeszcze pare zł bo jak to smart  to nie dopłacisz do jednej paczki

oznacz moderatorów

Joanna197013
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Joanna197013 samodzielnie nie podejmuj żadnej decyzji tylko i wyłącznie w porozumieniu z kupujacym .

oznacz moderatorów