anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący potrzebuje mojego e-maila lub numeru telefonu na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Martuszka89
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-10-08-20-06-23-851_pl.allegro.jpg

 Cześć, czy to oszustwo? 

oznacz moderatorów
9 873 ODPOWIEDZI 9 873
Graco9307
#1 Nowicjusz#

Czy musze podac adres email kupujacemu aby on wysłał mi email z logowanie do bankowosci elektronicznej ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Niczego nie podawaj bo stracisz kasę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Graco9307 absolutnie nie. Kupujący nie potrzebuje Twojego adresu e-mail, aby sfinalizowac transakcję. Czy możesz podać login osoby, która do Ciebie napisała? Zablokujemy to konto. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
chrupek1309
#8 Zapaleniec#

104757032

104773395

104772912

104774171

104774599

To wszystkie osoby które wysłały wiadomosc zebym podala im email. Jedna nawet zaznaczyla opcje zakupu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@chrupek1309 Dziękuję, zablokowaliśmy wszystkie konta, które wskazałeś. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
engine666
#8 Zapaleniec#

A co jeśli ktoś mi włamał się na konto i tego typu wiadomości rozsyłał? Dostałam mail na pocztę o logowaniu nieuprawnionej osoby na moje konto allegro. Oczywiście hasła wszystkie zmieniłam ale ktoś wczoraj z mojego konta allegro lokalnie wysłał kilkadzieścia takich wiadomości z prośbą o adres e-mail. Co śmieszniejsze to nigdy z allegro lokalnie nie korzystałam. Proszę o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:94098476
#1 Nowicjusz#

Witam ktoś chce żebym podała swój adres e-mail bo niby zakupił rzecz a allegro chce potwierdzenia mojego konta e-mail.  Czy tak właśnie jest.  Pytam bo pierwszy raz z tym się spotykam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Niczego nie podawaj, możesz zostać oszukana. A jak nawet podasz to nie otwieraj maila zwrotnego, może zniknąć Ci kasa.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94098476 Nie, to próba wyłudzenia Twoich danych, dlatego podaj mi proszę login konta, od którego dostałeś tę wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
engine666
#8 Zapaleniec#

A co jeśli ktoś mi włamał się na konto i tego typu wiadomości rozsyłał? Dostałam mail na pocztę o logowaniu nieuprawnionej osoby na moje konto allegro. Oczywiście hasła wszystkie zmieniłam ale ktoś wczoraj z mojego konta allegro lokalnie wysłał kilkadzieścia takich wiadomości. Co śmieszniejsze to nigdy z allegro lokalnie nie korzystałam. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@engine666 Jeśli zmieniłaś już hasła do swojego konta na Allegro i skrzynki pocztowej, polecam jeszcze włączenie dwustopniowego logowania. Możesz to zrobić w tej zakładce. Twoje konto jest już zabezpieczone i po naszej stronie, wszystko jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
engine666
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Logowanie dwuetapowe oczywiście ustawiłam.

oznacz moderatorów
JanMul
#7 Wielbiciel#

u mnie dzisiaj ta sama sytuacja z konta 

kikkusia

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JanMul Na tym koncie doszło do włamania, ale już je zabezpieczyliśmy. Bardzo dziękuję za zgłoszenie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
emidyb
#7 Wielbiciel#

witam, to samo dziś u mnie, niestety podałam maila, ale potem coś mnie tknęło i nic nie otwierałam - u mnie client104779316 oraz client104780838

oznacz moderatorów
Kerim1987
#8 Zapaleniec#

mAM TU 2 KONTA DO BLOKADY, BO NIE WIEM CZY PISZĄC DO POMOCY  ROBIĄ TO GDYŻ MIAŁEM RAZ PRZEZ TYDZIEN  Z TEGO SAMEGO KONTA PROŚBY O EMAIL.  
Nie wiem jak dodać tu  ss więc podam nicki poniżej.

kiniak123

kikkusia

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emidyb @Kerim1987 dziękuję za Wasze zgłoszenia! Podjeliśmy odpowiednie działania wobec tych kont. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Cudaiwianki13
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cudaiwianki13 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
jasminka75
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Kupujący o loginie:

ROLKA9 oraz Client:104781355 (myślę że to ta sama osoba, lub współpracujący).

Pod pretekstem, że chce zakupić w opcji "kup teraz" przedmiot aukcji, poprosił o podanie adresu internetowego. Niestety za pierwszym razem przez brak czujności podałam. Dostałam po chwili wiadomość przypominającą wiadomość ze strony allegro. Przesyłam screeny ze swojej poczty i z rozmowy na "Allegro Lokalne"Screenshot 2022-03-24 at 17-52-54 Wiadomości Allegro Lokalnie.pngScreenshot 2022-03-24 at 18-01-12 Wiadomości Allegro Lokalnie.pngScreenshot 2022-03-24 at 17-54-11 Wiadomości Allegro Lokalnie.pngScreenshot 2022-03-24 at 16-46-23 Oferty (3) - Poczta w Interii.png

oznacz moderatorów