anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mam zwrocic pieniadze?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102309930
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam pytanie, czy jesli nie minal tydzien na wyslanie paczki z allegro lokalnie, bo wedlug rgulaminu na wyslanie paczki jest 7 dni, to mam przyjac zwrot, w zalaczniku zamieszczam wiadomość od kupujacego. Jesli jestem prywatnym sprzedawca to chyba nie mam obowiazku przyjmowac zwrotu i wysylac zwrotu pieniedzy poniważ informowałem ze do 7 dni paczka zostanie wyslana a poki co ten termin nie minął. Z tego co wiem groźby równiez sa karalne
429858240_1576928369738655_6852950888246804659_n.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:102309930 Oczywiście że nie musisz przyjmować zwrotu, możesz go przyjąć z własnej dobrej woli. jeżeli nie napisałeś innego czasu na wysyłkę masz 7dni, ale pamiętaj ze jak kupujący nie chce już tego zakupu to może być rożnie np: nie odbierze, dyskusja, czyli same problemy mogą być.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwrotu jako prywatny sprzedawca nie musisz przyjmować ,chyba że klient składa reklamację to musisz ją rozpatrzyć. 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Czekanie z wysyłką do ostatniej dozwolonej chwili to nie jest dobra praktyka i trudno się dziwić temu, że irytuje to kupujących. 
Ostatnio jako prywatny sprzedawałem kilka akumulatorów do elektronarzędzi i ładowarkę. Paczki miałem przygotowane jeszcze przed wystawieniem aukcji i nadałem je w tym samym dniu w którym wpłynęły wpłaty, mimo że nie musiałem tego robić. Ale wolę mieć z głowy takie rzeczy jak najszybciej.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:102309930 wysyłasz i zapominasz nawet jak nie odbierze to ma on problem bo paczka i zawartość jest jego będzie ją sobie potem u przewoźnika szukał. Polecam nagrać i zrobić zdjecia przed wysylką z dzialania towaru i pakowania bdb zapakuj by nie uszkodzilo się w transporcie wypelnienie folia bombelkowa gruby karton bo ci potem będzie reklamacje wciskał że wysłałeś uszkodzone to odrzucisz bo masz dowody filmik z działania przed wysyłką

oznacz moderatorów