anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge ponownie wygenerować etykietę Inpost?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lucas_b
#7 Wielbiciel#

Po aukcjach na WOŚP robiłem dużo wysyłek i źle ustawiłem gabaryty paczek w Allegro Inpost
Czy istnieje możliwość ponownego wygenerowania etykiet - system Inpost nie pozwala na zmianę gabarytu 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Tak można jak wysyłasz przez Allegro to moderacja może Ci anulować taką etykietę, napisz o jaki zakup chodzi.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lucas_b Jeśli generowałeś etykiety na stronie InPost, musisz kontaktować się bezpośrednio z przewoźnikiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
lucas_b
#7 Wielbiciel#

Inpost już anulował nieprawidłowe etykiety i odpowiedział, że z Allegro istnieje możliwość tylko jednokrotnego wygenerowania listu.

Jako że wszystkie aukcje były na WOŚP i robiłem jednocześnie ponad 20 wysyłek, czego zwykle nie robię to przy tych 4 paczkach nie wybrałem rozmiaru.
Uprzejmie proszę o umożliwienie ponownego zrobienia listów przez Inpost - z tego co widzę z konta prywatnego nie mam możliwości utworzenia listu bezpośrednio z Allegro.
Gdyby przesyłki w gabarycie C, tworzone na stronie Inpost nie były ponad 2 razy droższe i gdyby to nie była sprzedaż na cle charytatywny nie zawracałbym Państwu głowy.

Pozdrawiam

Łukasz

oznacz moderatorów