anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to próba oszustwa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sajonaraII
#2 Obserwator#

Zakupiłem gitarę poprzez allegro lokalnie. Na maila otrzymałem jedną wiadomość. Jak widać na zdjęciu powinienem otrzymać drugiego maila z informacjami o przelewie, jednak od godziny takowego nie otrzymałem. Po dogadaniu się z sprzedawcą, który tak jak ja nie wiedział do końca o co chodzi ustaliliśmy, że jeżeli wiadomość nie dojdzie do jutra to ten wyśle mi dane do wykonania przelewu w wiadomości na allegro. Nie sądzę, żeby była to próba oszustwa, bo z sprzedawcą rozmawiałem i wydawał się szczery, jednak wolę tutaj napisać, żeby dowiedzieć się jak postępować dalej.Wiadomości _ Allegro Lokalnie - Google Chrome 28.12.2020 18_50_42.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@sajonaraII  Twoje zdjęcie zobaczymy dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora/kę

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
sajonaraII
#2 Obserwator#

na zdjęciu jest klasyczna informacja o rozpoczęciu kupna. Jest mój adres, adres sprzedawcy itd. Poniżej tego wszystkiego jest informacja, że informacje o przelewie przyjdą w następnym mailu

 

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@sajonaraII  Jeśli to był zakup niedawno to może odczekaj trochę a powiadomienie przyjdzie

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@sajonaraII Może dojdzie ten mail, święta, może mail "zabłądził", skoro rozmawiałeś  z sprzedawcą to trzymasz palec na pulsie.@mr_oma , @la_nika , @msniezek , @nat_not , @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sajonaraII Zapłaciłeś? Pieniądze z konta pobrane? Takie wpłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu, więc poczekaj. Jeśli nie zapłaciłeś, możesz to zrobić bezpośrednio na konto sprzedawcy. Takie zakupy i wpłaty też są objęte Programem Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów