anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego kupujący nie są w stanie zapłacić?

Kizutsukeru
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem kilka produktów na allegro i allegro lokalnie i żaden z kupujących nie był wstanie mi zapłacić w ciągu kilku dni mam kilkanaście rozpoczętych/nieopłaconych/anulowanych zamówień od kupujących. Nawet otrzymałem wiadomości że transakcja nie chcę przejść. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

darwik-firma
#12 Orędownik#

wyslij wnoisek o zwrot prowizji  i po kłopocie

oznacz moderatorów

Kizutsukeru
#7 Wielbiciel#

Moim problemem nie jest strata prowizji tylko brak możliwości sprzedaży, poptostu jestem ciekawy dlaczego nikt nie jest wstanie mi zapłacić.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może być jakiś problem z płatnościami jest coraz więcej anulowanych .Ostatnio miałem przypadek że klient anulował ja po kilku wystąpiłem o zwrot prowizji i go otrzymałem ,aukcje wystawiłem ponownie i wtedy on zapłacił . Wielu klientów (zwłaszcza starszych lub początkujących) nie potrafi płacić ani komunikować się ze sprzedawcą przez formularze allegro .Dawniej było prościej ,klient przed zakupem widział numer telefonu lub meila do sprzedawcy i mógł zapytać jak coś nie rozumiał .Teraz jest więcej zakazów i obostrzeń przez co wszyscy się gubią .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kizutsukeru Nieopłacone ogłoszenia z Lokalnie odnowią Ci się automatycznie po pięciu dniach. Tam nie ma obowiązku zapłaty, więc zgodnie z regulaminem ogłoszenia się odnowią, jeżeli kupujący nie zapłaci w ciągu 5 dni. Nie zmusisz kupującego do zapłaty. Na zwykłym Allegro zmusisz, ale tylko sądownie.

oznacz moderatorów