anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego mam bana?

bejmapl
#7 Wielbiciel#

siema generalnie mam konto przez ponad 4 lata pewnego dnia wystawilem produkt i zapomnialem o nim nagle po paru tygodniach przyszlo mi pismo ze  nie wyslalem przedmiot kupujacemu oczywiscie jesli sie tylko o tym dowiedzialem wszytko uregulowalem i przeprosilem i mam bana wszystko zrobilem to co mi kazali a ban nadal jest probowalem zakladac nowe  konta zmienilem numer konta bankowego i nr telefonu ale nadal ban chciałbym korzystac z moich danych osobowych na allegro. Teoretycznie moglbym zalozyc na kogos innego z rodziny konto ale czy to ma sens.co zrobic dalej?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Teoretycznie nie radzę zakładać na kogoś. Znajdą powiązanie i członek rodziny nie będzie zachwycony jak też dostanie blokadę. Nie takie rzeczy tu się działy....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bejmapl te kwestie można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa, dlatego muszę poprosić Ci o wyjaśnienie blokady w prowadzonej korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bejmapl
#7 Wielbiciel#

ten dzial ladnie mowiac jest specyficzny zrobilem co trzeba a nadal ban pytam sie kazdego konsultanta to odsylaja tam  a tamci nie chca odblokowac pomimo krokow ktore musialem zrobic i klasycznie oszukali,a na internecie   pisze ze jezeli zostanie wszytsko uregulowane to bedzie unban

oznacz moderatorów