anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mnie ukarano? To kupujący chce kupić poza all!

sistermoon
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam aukcję, ktoś się odezwał i proponuje różne ceny, zmierza opłotkami ewidentnie do zakupu poza all. Żeby ukrócić  przydługą i bezowocną dyskusję napisałam, że nie sprzedaję niczego poza all. I co allegro mi odpowiada i co mi robi? Cytat:

"Treść Twojej wiadomości wysłanej do (xxx) zawierała propozycję zakupu poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy."

Przepraszam, czy kogoś pogięło? odmawiam sprzedania poza all, a wy w nagrodę blokujecie mi możliwość wysłania wiadomości? Jeżeli robią to boty, to może je lepiej ustawcie...

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   proszę o wyjaśnienie, w jaki sposób mam ewnetulanie ukrócić zapędy kupujących do transakcji niestandartowych, aby mnie all nie karało.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sistermoon To automatyczna wiadomość, którą otrzymałaś za użycie słów wskazujących na transakcję poza Allegro. Jeśli sformułujesz ją inaczej, nie będzie problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sistermoon
#8 Zapaleniec#

Poproszę o podpowiedź jak sformułować inaczej wiadomość "Nie sprzedaję poza allegro". Bo to chyba dość jednoznaczna wiadomość. i można botowi zapisać, ze takie zdanie pisane przez sprzedającego jest OK.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@sistermoon  napisz dokładnie odwrotnie tzn : że sprzedajesz wyłącznie poprzez allegro.

Myśłe że wówczas system przepuści

oznacz moderatorów

sistermoon
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ przepuści taką informację, jak Likos napisal?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sistermoon śmiało wypróbuj, ale myślę, że nie powinno być problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sistermoon Głównym celem tego bota jest filtrowanie wiadomości, w których dochodzi do propozycji zakupu poza Allegro. Jeśli wskazalibyśmy, że zaproponowane przez Ciebie zdanie jest w porządku, to funkcjonowanie tego narzędzia straciłoby jakikolwiek sens. Propozycję treści wiadomości, których możesz używać, aby uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości, pokazał Ci już @mdrogeria

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie używaj słów "poza allegro" w treści wypowiedzi . Zamiast tego można napisać np. "sprzedaję tylko zgodnie z regulaminem" lub "nie ma takiej opcji" .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sistermoon olej to, automat blokuje bo użyłeś słów poza allegro sprzedaż itp. on nie jest na tyle inteligentny żeby rozpoznać kontekst wypowiedzi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sistermoon nie zostałeś ukarany to tylko system wykrył próbę dokonania transakcji poza serwisem i wiadomość zablokował . Osobiście informuję krótko ,, wszystkie informacje dotyczące transakcji znajdują się na stronie oferty , zapraszam do dokładnego zapoznania się z jej  treścią .

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Po tym jak mi Allegro nie puściło opinii o produkcie z powodu użycia słowa obelżywego nic mnie już nie zaskoczy.

Ciekawe czy tutaj to obelżywe słowo przejdzie?

Chodzi o "rozdmuchuje", odkurzacz rozdmuchuje kurz

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

bo te boty to huncwoty

oznacz moderatorów

sistermoon
#8 Zapaleniec#

wspaniałe, you've made my day!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 Pierwszy człon słowa "rozdmu" jest ok ,raczej ta końcówka c.....je zaważyła.

oznacz moderatorów

sistermoon
#8 Zapaleniec#

No tak, ale od takiej firmy jak all oczekujemy chyba więcej niz skryptów na poziomie 6 klasy szkoły podstawowej.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ale ja nie pisałam tego sylabami, tylko skorzystałam ze zwykłego polskiego czasownika

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

@sistermoon "Dlaczego mnie ukarano?" - w jaki sposób zostałaś "ukarana"? Zablokowałi ci konto/SMART/sprzedaż?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

nie puszczono wiadomosci że nie sprzedaje poza allegro

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

Czy to jest kara?)

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kara? o wiele więcej / jeśli ktoś mi ogranicza wolnośc mojej wypowiedzi to go rach... ciah... bum... bęc... z glana patafiana... tratatatata... ognia... za rodinu...

oznacz moderatorów