anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje ogłoszenie jest permanentnie zamykane?

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o **piiip** Fire TV Stick 4K Max, kategoria odpowiednia. Pierwszy raz zakończono je po prawie 2 dniach, kolejne dwa razy po kilku godzinach, a teraz dwukrotnie po 2min ogłoszenie znika z automatu. O co może chodzić?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Przez to jak przedstawiono tu mój wpis śmiem twierdzić, że problem stanowi A m a z o n Fire TV Stick tylko czemu inne ogłoszenia tak tytułowane wciąż wiszą na allegro?

oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

No i pięknie, właśnie zablokowano mi sprzedaż Smart przez to ogłoszenie.. Jak mam sie pozbyć tej blokady?

oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@angelaaaa19 Dlatego, że akurat Twoje ogłoszenie "wpadło w oko" botowi przeszukującemu oferty > skasuj to AM....... i wtedy zobacz czy się da wystawić > nawet boty nie wyłapią wszystkich błędów > a w połączeniu weryfikacji z "katalogiem" zrobił się "totalny b......."

oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje, spróbuje w ten sposób tylko najpierw chciałabym przywrócenia Smarta, bo ta blokada jest tak nieuzasadniona, że ciężko wyrazić słowami:( Ogólnie ciężko cokolwiek sprzedać, a na ogłoszenia bez Smarta to już w ogóle nikt nie zwraca uwagi

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@angelaaaa19 ze smarkiem będzie problem , po każdym usunięciu oferty dostajesz upomnienie , które wpływa na jakość , a ta z kolejnym upomnieniem spadła poniżej neutralnego czyli ostatecznie nie spełniasz wymogu , by Twoje oferty były oznaczone ikoną smart .

oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, ale skoro jestem winna to chciałabym mieć wskazane palcem gdzie popełniłam naruszenie jak i gdzie moge sie odwołać, a tu ani jednego ani drugiego. Blokada i już 'bo tak'

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@angelaaaa19 Twoje oferty są automatycznie zamykane, ponieważ sprzedaż wszelkiego rodzaju kodów, haseł, tokenów, kluczy lub kont, które umożliwiają dostęp oraz skorzystanie z usług pozwalających na korzystanie z usług typu VOD jest niedozwolona na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Tak tylko to nie była oferta żadnej z wyżej wymienionych opcji sprzedaży/udostępnienia platformy streamingowej, a fizyczny odtwarzacz multimedialny jakich w sprzedaży na allegro mnóstwo 😞 Wpina sie to do telewizora bez Smart TV i posiada coś na wzór tego. Nie wystawiałam nic zabronionego 😞

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@angelaaaa19 w takim razie musisz zmienić tytuł i treść oferty tak by automat nie zakwalifikował jej jako ofertę niezgodną z regulaminem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem. Zasadniczo ja już odpuszcze sobie to ogłoszenie byleby tylko ta nieszczęsna blokada została zdjęta 😞

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@angelaaaa19 w sprawie usunięcia tej blokady napisz do nas przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Spróbuj napisać do nich. Kiedyś za nie prawidłowo zdjęte przez boty któryś konsultant pisał, że cofnęli upomnienie wiec jest to możliwe. Tyle, że ja wtedy przestałam po 2gim razie wystawiać i w sumie nawet punktów ujemnych nie miałam, a co tu mówić o blokadzie smarta... Na pewno na samą pierwszą odpowiedź nie masz co liczyć szybciej niż 2 dni i to przy dużej dawce szczęścia. Ale spróbować nie zaszkodzi. Tylko miło i grzecznie, jak wyskoczysz z krzykiem to od razu spławią xD

oznacz moderatorów