anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego została mi naliczona opłata co 10dni

MAMY ROZWIĄZANIE!
pitero777
#2 Obserwator#

Wystawiłem przedmiot ,opłaciłem ,auto dawno sprzedałem a do tej pory co 10 dni Alegro naliczało mi opłatę 24,90 co 10 dni. Moja wina że nie zrezygnowałem , bo nawet nie wiedziałem że trzeba zrezygnować. Nawet 1listopada zablokowana mi konto i sprzedaż a opłatę dalej naliczali. Co w taki przypadku zrobić bo nazbierało się 200zł ? Gdzie pisać reklamację ? Pozdrawiam....

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@pitero777 bo nie usunąłeś ogłoszenia a one zgodnie z regulaminem który zatwierdzasz się odnawia 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pitero777 Musisz bardzo uważać i czytać regulaminy, zanim coś tu wystawisz. Są pełne haczyków. Przy ogłoszeniu motoryzacyjnym opłaty są naliczane co 10 dni do czasu, aż wycofasz ogłoszenie. Poproś o anulowanie opłat przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Prośbę odpowiednio uzasadnij, napisz, że nie wiedziałeś o naliczaniu co 10 dni.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 Ty dobre, Prośbę odpowiednio uzasadnij, napisz, że nie wiedziałeś o naliczaniu co 10 dni. 😄

Jak dostanę jakąś fakturę z allegro napisze że nie wiedziałem że muszę prowizję opłacać 🤣

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Ty idź te paczki nadawać, bo negatywów nałapiesz za niedotrzymanie terminów dostaw 🙂 Jeśli cały dzień tu będziesz siedział, to na chleb nie zarobisz 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 ludki pakują ja własnie na obiadku 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 To długi ten obiadek. Idź pilnuj tej rzeszy pracowników - pańskie oko konia tuczy 🙂

oznacz moderatorów
pitero777
#2 Obserwator#

Dzięki za info . Spróbuję nic nie stracę 🙂 Pozdrawiam 

oznacz moderatorów