anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego zostały usunięte moje oferty ??

ogl84
#7 Wielbiciel#

Oferty są dobrze wystawione a moderator je usuwa dlaczego nie czytacie opisów dokładnie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogl84 Cześć, podaj numery tych ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ogl84
#7 Wielbiciel#

nr: 15433402562
nr: 15433384670
nr: 15433354029

to już po raz drugi !!

oznacz moderatorów

ogl84
#7 Wielbiciel#

no tak jest właśnie z allegro pobrać kasę to ok ale odpowiedzieć na proste pytanie to już się nie da ok dziękuje za rozwiązanie problemu Pani ko_alka Moderatorka

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogl84 W ofertach usuń zapis: 

"WYPRZEDAŻ U MNIE NAJTANIEJ ZAMIAST PŁACIĆ 1000 ZŁ (w salonie) U NAS 499 ZŁ ! ! ! NOWA (POŁOWA CENY !!!) ! ! ! (za tą cenę są tylko używki lub po regeneracji,nieznanej jakości) 100% GOTOWA DO ZAŁOŻENIA ! ! !"

Opis oferty ma dotyczyć przedmiotu.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ogl84
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem co jest źle ze w salonie ta sama cześć kosztuje znacznie więcej to świadczy o ty ze jest używana ?? Niewiem o co chodzi jak ja mam dostęp do nowej części z salonu po niższej cenie niż zakup w detalu co jest w tym złego proszę mi to wytłumaczyć bo ktoś chyba się mija z rzeczywistością ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogl84 Opis oferty ma dotyczyć wyłącznie oferowanego towaru. Przytoczony przeze mnie wyżej zapis lub podobne są niedozwolone i nie powinny być używane w opisach ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ogl84 W tym wypadku niestety Allegro ma rację > umieść ten tekst w zakładce " o sprzedającym" wtedy Ci nie usuną ofert > a ile osób przeczyta to już inna sprawa (może 10-20% ew. kupujących???)

oznacz moderatorów