anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem od Allegro emaila "Popraw swój rating albo cie zablokujemy"...

inqubi
#8 Zapaleniec#

Witam

Dokładniej to było coś koło tego: "albo możemy ci zablokować możliwość sprzedaży na allegro..."

Tylko ja na allegro już nie wystawiam nic w ogóle i zamierzam omijać jeśli się tylko da, główny serwis

Sprzedaje tylko na allegro lokalnie i mam nadzieję że tam żaden rating z głównego allegro się nie liczy i nikt nie zamierza mnie blokować.

Najkrocej, nie zamierzam zabijać się o jakieś punkty, zamierzam być zwyczajnie uczciwy i robić to minimum co do mnie należy

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Chyba ze masz jakieś dyskusję i wypłaty z ALlegro Protect to wówczas mogą Ci zablokować konto.

oznacz moderatorów

inqubi
#8 Zapaleniec#

Żadnych nie mam i nie będę miał. Nie zamierzam. Wszystko finansowo zwracam jak coś nie tak.... jestem 100% uczciwy

oznacz moderatorów

inqubi
#8 Zapaleniec#

Wypłaty z allegro protect miałem na mysli

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@inqubi  "Sprzedaje tylko na allegro lokalnie i mam nadzieję że tam żaden rating z głównego allegro się nie liczy i nikt nie zamierza mnie blokować."

Mylisz się zarówno Allegro jak i Allegro Lokalne jest wspólnie rozliczane przez Allegro Finanse.

Swoje płatności sprawdzisz własnie w zakładkach Allegro zwykłego, natomiast Lokalne nie ma osobnej księgowości i na Lokalnym nie zobaczysz zaległości ani ratingu, punktacji.

oznacz moderatorów

Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Patrzyłeś dokładnie na nadawcę maila ? Bo jest dosyć duży wysyp fałszywych wiadomości. Po drugie jak nie masz działalności gospodarczej, to nawet gdyś chciał to nie wystawisz aukcji w głównym serwisie Allegro.

oznacz moderatorów

inqubi
#8 Zapaleniec#

Wystawię. Prywatny user też może 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Każdy może wystawiać na głównym allegro .

oznacz moderatorów

Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Jakim cudem ? To z regulaminu Allegro : Jeśli masz zwykłe konto lub niezweryfikowane konto firmowe, przekierujemy Cię do wystawiania na Allegro Lokalnie. Chyba że masz firmę, to wtedy tak. 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Da się, wystarczy kliknąć wWystaw przez dotychczasowy formularz' tak jak na zrzucie.

 

allegro wystawianie.jpg

 

oznacz moderatorów