anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa Przesylka Elektroniczna

MAMY ROZWIĄZANIE!
zorionizik
#1 Nowicjusz#

Witam, ktoś zakupił ode mnie pewne konto w grze na Allegro Lokalnie. Wybrałam opcję dostawy "Przesyłka elektroniczna (przedpłata)". W mailu potwierdzającym płatność otrzymałam od tej osoby dane do skontaktowania się w sprawie podania informacji do tego konta, które zakupił. Wszystko poszło dobrze - podałam dane, a osoba je otrzymała, ma dostęp do tego konta. Natomiast nie za bardzo rozumiem jak to działa - co z pieniędzmi? Kiedy zostaną mi one przelane? Skąd Allegro ma otrzymać potwierdzenie otrzymania produktu skoro dostawa tych danych dzieje się na innej platformie (w moim przypadku mail i discord)? Czy ta osoba, które je kupiła ma ręcznie to potwierdzić? Czy jest szansa, że zostałam oszukana i nie dostane tych pieniędzy? Jak to działa?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Środków już nie otrzymasz bo przedpłata  tak nie działa, kupujący dopiero po opłaceniu dostaje możliwość odbioru towaru, jak już wysyłasz taki plik to go zabezpiecz jakiś kodem i dopiero jak opłaci to podasz kod. Napisz mu wiadomość że zgłaszasz go na Policję.

Przedpłata jest sumą pieniędzy, stanowiącą część ceny towaru, którą wpłaca się z góry w ramach zabezpieczenia transakcji w określonym terminie. Nie jest jednak, jak wielu uważa, pełną kwotą towaru, a jedynie częścią określoną w umowie. Wpłaca się ją po podpisaniu umowy, jednak przed sfinalizowaniem transakcji.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zorionizik jak kasy nie ma tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to wałek i zostałaś oszukana 😞

Powinnaś podać dane do gry po dokonaniu przedpłaty jak kasa pojawi się w allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zorionizik
#1 Nowicjusz#

Pieniądze tam są, dziękuję 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ogarniasz widzę Allegro!!!!🤣

oznacz moderatorów