anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny komunikat od Allegro Lokalnie

NOWRY
#7 Wielbiciel#

29.12.2022 poprosiłem o usunięcie części moich nieaktualnych - sprzedanych ofert. Dzisiaj otrzymałem z Allegro Lokalne na skrzynkę mailową komunikat o treści: "Ostatnio usunęliśmy kilka Twoich ogłoszeń na Allegro Lokalnie, ponieważ naruszały nasz regulamin." Przy czym brak jakiegokolwiek odniesienia jakich ofert to dotyczy. Żeby było ciekawiej od 19 grudnia nie mam żadnej aktywnej oferty, natomiast oferty o usunięcie których prosiłem dalej pozostają na  moim koncie. Może ktoś z moderatorów spróbuje mi to wyjaśnić.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NOWRY Po usunięciu ofert na Twoją prośbę wysyłany jest anutomatyczny mail o treści, którą zacytowałeś. Oferty pozostają widoczne w Twoich zakładkach. Nie są jednak widoczne dla innych w wynikach wyszukiwania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@NOWRY  Ten temat był już poruszany,  wyjaśnienie było takie że aby pracownik Allegro mógł usunąć ogłoszenie musi  to uzasadnić  jakimś powodem. Najprościej uzasadnić naruszeniem regulaminu,  przecież  jak usunie to już nikt tego nie sprawdzi i nie zakwestionuje.

Moim zdaniem to standartowa odpowiedź Allegro i niczym sie nie musisz przejmować.

oznacz moderatorów

NOWRY
#7 Wielbiciel#

Dziękuje wszystkim. Już myślałem że coś narozrabiałem.

oznacz moderatorów