anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Film DVD Wilcze Echa allegro zaliczyło mi jako produkt leczniczy i dostałem upomnienie

sprzedawca1967
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedawca1967 Cześć. Zgłoszę tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zgłaszać można - efekt znikomy.

To nie Allegro zmieniło kategorię, tylko jakiś pracownik serwisu, który za to odpowiada.

Założę się, że sprzedający nie otrzyma od serwisu Allegro słowa "przepraszam - popełniliśmy błąd". To jest niemożliwe, nigdy Allegro nie przyzna się do jakiegokolwiek błędu.

Np. u mnie jakiś "nadgorliwy" pracownik serwisu zmienił kategorię produktu - kabel USB (komputer) - drukarka - przeniósł do działu "akcesoria tel. komórkowych". Nawet nie chcę się wypowiadać o inteligencji takiego pracownika.

Inne przykłady - miałem 100% prawidłowych powiązań z katalogiem produktów Allegro. Jednak Allegro wprowadza zmiany, rozłącza produktu lub wiąże je z innymi - czasem aż "włos na głowie się jeży", co oni wyczyniają. Nie dziwię się kupującym , zgłaszającym reklamacje. Tytuł aukcji prawidłowy, opis prawidłowy, lecz Allegro powiązało towar w/g własnego "widzimisię". 

Dodatkowo - Allegro tworzy produkty wg własnego zdania - nie uwzględniając danych wpisywanych przez sprzedawcę. Czyli "katalog Allegro" - to kicha.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedawca1967 Usunęliśmy upomnienie do tej oferty

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów