anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są środki za sprzedaż?

DoNottellMe
#7 Wielbiciel#

Cześć pisze do was z prośbą o pomoc z racji tego że sprzedaję pierwszy raz nie wiedziałem jak to do końca zrobić więc usunąłem ogłoszenie i poprosiłem narzeczona wystawiła mi je ja swoje usunąłem i dostałem informację że ktoś mnie chyba zgłosił bo zapłacił za moje zamówienie a go nie dostał tylko że ja je usunąłem wcześniej a informację że zapłacił dostałem później nigdzie nie widzę tych środków czy ktoś mi może pomóc żeby nie zablokowali mi konta allegro?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zapłacił to środki muszą być tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-05-17&dateTo=2023-... chyba że masz ustawione automatyczne wypłaty to masz je na koncie.

oznacz moderatorów

DoNottellMe
#7 Wielbiciel#

Mam wszystko na 0

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DoNottellMe na koncie, z którego piszesz nie doszło do żadnej sprzedaży. Jedna oferta została przez nas usunięta, druga jest zakończona. Więc na Twoim koncie do tej sprzedaży nie doszło, ale może u narzeczonej? Sprawdźcie (po zalogowaniu się na jej konto) czy środki są tutaj.
Jeśli, tak to możecie zwrócić wpłatę kupującemu aby to zrobić:

  1. Przejdź do zakładki Zamówienia od kupujących w panelu Moje Allegro Lokalnie.
  2. Kliknij [zwróć pieniądze] przy wybranej transakcji w panelu.
  3. Przeniesiemy Cię do formularza zwrotu – zaznacz w nim powód, dla którego chcesz oddać kupującemu pieniądze.
  4. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne, i kliknij [zwróć pieniądze].
  5. Poprosimy Cię o dodatkowe potwierdzenie w wyskakującym okienku – jeśli teraz potwierdzisz zwrot, nie możesz go już wycofać.
  6. Gotowe! Twój zwrot został zgłoszony – potwierdzimy to komunikatem z podsumowaniem. Wyślemy też mejla zarówno do Ciebie, jak i do kupującego. Status zwrotu będzie widoczny przy danej transakcji w panelu Moje Allegro Lokalnie.

    Pieniądze oddamy w ciągu 2–3 dni roboczych. Równocześnie dostaniesz zwrot opłaty za sprzedaż dla tego zamówienia

W razie problemów, daj znać! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Narzeczona "przytuliła" kasę?😁

oznacz moderatorów