anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie są moje środki za sprzedane 2 rzeczy

Patriczi15
#7 Wielbiciel#

witam sprzedałem po raz 1 w życiu poprzez allegro 2 kości ram ,środki przez chwilę były na koncie allegro teraz nagle zniknęly ,a na konto w banku nie dotarły co mogę zrobic?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@Patriczi15 Jeśli były i zniknęły, to prawidłowo. Masz ustawione automatyczne wypłaty. Pieniądze pojawią się na koncie do końca następnego dnia roboczego po zniknięciu.

oznacz moderatorów

Patriczi15
#7 Wielbiciel#

tzn. żeby aktywować sprzedaż 2 razy juz płaciłem po 1,01 raz zapłaciłem blikiem a raz 1.01 przelewem i w dalszym ciągu na jakąs weryfikację czekam czy środki wrócą na moje konto bankowe?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wrócą do zakładki Allegro Finanse, zostały wypłacone i powinny trafić na konto, chyba że coś mylisz. Może masz aktywne PayU, a Przelewy24 nieaktywne. Nie trzeba mieć aktywowanych obu kanałów aby wypłacić. Zależy gdzie pieniądze były.

oznacz moderatorów

Patriczi15
#7 Wielbiciel#

pieniądzę były dostępnę na koncie allegro w dostępnych środkach,allegro pay nie aktywowalem czekam na weryfikacje payu i przelewy 24

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli były dostępne, to same nie zniknęły. Musiały zostać wypłacone przez Ciebie. Musisz jednak coś mylić, wyjaśnij to z Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

Patriczi15
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem rzecz na allegro środki wpłynęły na moje konto allegro kliknąłem wypłac i nie trafiły one na moje konto bankowe z jakich powodów? Drugie pytanie czemu muszę płacić prowizje od sprzedanej rzeczy i jest ona tak wysoka? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Patriczi15 Do końca następnego dnia roboczego, a prowizja jest i zaakceptowałeś ja wystawiając towar.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-za-sprzedaz-na-allegro-lokalnie/jakie-sa-oplaty-na...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Patriczi15 kasa dotrze do 3 dni roboczych, tak musisz płacić prowizję, taki cennik i regulamin, ceny ustala allegro, jak nie opłaca się to szukamy innego miejsca na sprzedaż 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Patriczi15  Aby zlecić jednorazową wypłatę pieniędzy z Allegro Finanse, kliknij przycisk [Wypłać dostępne środki] w zakładce Środki i historia operacji. Zanim zlecisz wypłatę środków, sprawdź poprawność swoich danych do wypłaty. Wypłata środków nastąpi maksymalnie do końca następnego dnia roboczego po jej zleceniu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Patriczi15 Kiedy wypłaciłeś? To chwilę trwa. Masz zweryfikowane konto?

Czemu musisz płacić Opłatę Transakcyjną ( na Lokalnie nie ma prowizji)? Bo zawsze płacisz wynajmującemu plac/miejsce na bazarku...

Jak jest wysoka : 7,9% wartości przedmiotu (z wyjątkiem działu Elektronika - 4,9%)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Patriczi15
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem konto w grze i naliczyli mi prowizje od sprzedaży 60zl a zlecenie o wypłacie wysłałem jakoś 1h temu

Screenshot_20210107_221954_pl.wp.pocztao2.jpg

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Patriczi15 W taki układzie pieniądze otrzymasz dziś przed końcem dania. Na pewno.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Patriczi15 Zlecenie wypłaty jest zrealizowane poprawnie, więc środki są już na Twoim rachunku bankowym.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów