anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu mam alby nadać paczkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
annolinna
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam pytanie ,ile czasu mam na wysłanie paczki od momentu zakupu ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@annolinna jeśli nie podałeś inaczej to masz na nadanie 7 dni. 

oznacz moderatorów
annolinna
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz. Pytam ,bo zaistniała bardzo nieprzyjemna sytuacja ,towar został zakupiony w pon , wczoraj został wysłany ,a  od środy wydzwania do mnie i pisze  sprzedający ,że chciałam go oszukać ,bo paczka została nie wyslana. Paranoja ,co ja mam robić z taką osoba ? Pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem? Jestem osoba prywatna i nie siedze na Allegro cała dobę ,zaglądam tu dwa razy w tygodniu jeśli wystawie jakiś przedmiot. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@annolinna "...od środy wydzwania do mnie i pisze sprzedający ,że chciałam go oszukać" chyba kupujący dzwoni 🤔

Jak coś sprzedajesz lub sprzedałeś proponuje zaglądać codziennie na allegro a bynajmniej zaglądać na email powiązany z tymże kontem, bo możesz nie na czas zareagować na problem zgłoszony ze sprzedanym przedmiotem. Jak coś sprzedajesz lub sprzedałeś proponuje zaglądać codziennie na allegro a bynajmniej zaglądać na email powiązany z tymże kontem, bo możesz nie na czas zareagować na problem zgłoszony ze sprzedanym przedmiotem.

oznacz moderatorów
annolinna
#7 Wielbiciel#

Tak ,przepraszam za błąd  ,jestem sprzedającym. Dziękuje za poradę 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie podałeś innego terminu wysyłki to masz 7dni.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

A Ty kiedy chciał byś otrzymać przesyłkę? Jeśli chodzi o mnie to jak najszybciej...

Rożni sprzedający, różne priorytety...

Heh

oznacz moderatorów