anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informowanie kupującego o paczce z paczkomatu.

matwiej40
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć jak kupujący jest informowany o danych do odbioru i numerze listu przewozowego w allegro lokalnie korzystając z paczkomatu.

Ja jako kupujący na zwykłym allegro dostaje SMS oraz email gdy sprzedawca przygotuje etykietę  i wyśle.

Natomiast jak to wygląda. W allegro lokalnie?

Sprzedałem przedmiot, wydrukowałem etykietę Wygenerowaną przez przycisk na transakcji,  nakleiłem włożyłem do paczkomatu. I po kilkunastu godzinach od włożenia.

Dostaje wiadomość od sprzedającego że nie ma żadnych informacji odnośnie nadanej paczki. I teraz mam problem. Bo nie wiem czy mam wpisać numer listu przewozowego gdzieś w allegro, wysłać do sprzedającego czy co z tym fantem poczynić czy ja o czymś zapomniałem??? Proszę o odpowiedź bo na allegro lokalnie nie kupowałem więc nie wiem jak to wygląda od drugiej strony.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Wygląda to tak samo, kupujący otrzymuje SMS i mail o nadejściu przesyłki, w którym jest podany kod odbioru. Jeśli kupujący nie ma kodu odbioru, złóż reklamację w InPost. Podawanie numeru listu w tym przypadku nie ma sensu. Jeśli kupujący nie będzie mógł odebrać paczki, wróci ona do Ciebie - kupujący będzie mógł domagać się ponownej, skutecznej dostawy lub zwrotu wszystkich kosztów.

oznacz moderatorów