anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować udział w licytacji?

Rozexed
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj pomyliłem się i zacząłem licytacje przedmiotu którego nie chciałem i nie mogę anulować i nikt nie chce przebić mojej ceny.

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

pulkownik66
#19 Nestor#

@Rozexed  Na Allegro Lokalnie nie da się anulować. Jeżeli wygrasz licytację zgłoś kupującemu o pomyłce. Możesz mu nawet teraz zgłosić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Rozexed Na AL nie zapłacisz przez 5 dni i zakup jest nie dokonany. Nie myl się już to przeszkadza innym w zakupie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Rozexed Nie musisz się tym przejmować. Na Allegro Lokalnie - zgodnie z regulaminem - jeśli po wygranej nie zapłacisz w ciągu pięciu dni, umowa jest automatycznie rozwiązywana i transakcja anulowana. Licytacja odnawia się sprzedającemu od ceny wywoławczej. Tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Jasne..... Nie musi się przejmować. Niech się przejmuje sprzedawca i miesiącami czeka na sprzedaż, bo kupujący może licytować do woli, a płacić nie musi. Jak można przez pomyłkę zalicytować coś, czego się nie chce???

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ale po co szukasz dziury w całym? Przecież regulamin Lokalnie jest jasny i sprzedawca go akceptuje, wystawiając tam towar na sprzedaż 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Może pomyśl trochę szerzej. Nie po to ktoś wystawia towar, by tkwił tam tygodniami. Każdy chce sprzedać szybko. Miałam kiedyś znajomą, która potrzebowała pieniędzy na operację i rehabilitację dziecka. Sprzedawała w tym celu. Dobrze, że nie trafiła na takich kupujących.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie ma dziś ochoty na lekcje, ani branie pod pic. Nie pasuje Lokalnie, nie sprzedajemy na Lokalnie.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Wierz mi, czeka na Ciebie siódmy krąg piekieł!

A czy tylko na Lokalnym takie rzeczy mają miejsce?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96      I dodam Ci jeszcze, że prócz regulaminów jest jeszcze zwykła ludzka przyzwoitość.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Tak, wiem, jest jeszcze LOGIKA 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Rozexed Jesteś klientem a klient może licytować dla zabawy ,wygrywać ,nie płacić nic ci za to nie zrobią a sprzedawca poniesie koszty opłaty transakcyjnej której allegro mu może nie oddać i co z tego że przez twoją zabawę on straci przecież ty klient jesteś panem ,jeśli ci na to sumienie pozwala to rób tak dalej dla mnie to powinieneś się wstydzić i ponieś koszty które stracił sprzedawca.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety  na lokalnie nie ma opłaty, dopóki nie zostanie opłacone. No chyba że miał promowane- wtedy lipa i kasa za promo leci.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Marny ratunek sprzedawca coś wyróżni ktoś kupi nie zapłaci za wyróżnienie nie oddadzą tylko wystawią ponownie z automatu lepiej omijać szerokim łukiem całe to al lokalne.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mwmonety Takie rzeczy dzieją się nie tylko na Lokalnym. Dopóki licytujących dla zabawy nie będzie się wyrzucać na zbity dziób, to tak będzie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  🤣🤣🤣 ile tych kręgów jest? Wiesz coś więcej na ten temat? Ja podobno też się tam wybieram i nie wiem- który wybrać😂 Czy to jakoś w drodze losowania, licytacji, zasług?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Siedem jest. Siódmy, jeszcze pusty, czeka na @xyz96  🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  To ciekawe- czy jest jakiś krąg, w którym nie ma regulaminów? bardzo mi zależy na samowolce🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66 W pierwszym nie ma, ale się tam nie wybieraj, bo tam siedzą admini. Siedzą i cierpią z powodu braku regulaminów.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Wyraźnie widać, że masz moralniaka, wiesz po czym.

oznacz moderatorów